گروه: اخبار استان خبر: 138297 / تاریخ انتشار : 1398/7/17 ساعت : 10:18
دانشگاه علوم پزشکی در هفته ای که گذشت؛

سفر مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت به یاسوج/بازدید شبانه رئیس دانشگاه از بیمارستان امام سجاد(ع)

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت جهت بررسی وضعیت نیروی انسانی شاغل در دانشگاه علوم پزشکی استان،به یاسوج سفر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت جهت بررسی وضعیت نیروی انسانی شاغل در دانشگاه علوم پزشکی استان،به یاسوج سفر کرد.

 


دکتر ابرازه ابتدا در جلسه ای  با حضور سرپرست  معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیران، ضمن   بررسی وضعیت نیروی انسانی بر اساس شاخص ها و استانداردهای وزارتی به بررسی نقاط ضعف و قوت این حوزه پرداخت.

وی سپس در جلسه ای اختصاصی با سرپرست معاونت توسعه، مدیر منابع انسانی و مدیر هسته گزینش دانشگاه مشکلات مربوط به نیروهای شرکتی را بصورت ویژه بررسی و راهکارهایی جهت برون رفت از وضعیت کنونی ارائه نمود.

دکتر ابرازه  در پایان این سفر یکروزه  به همراه دکتر یزدان پناه سرپرست  دانشگاه و معاونین درمان و توسعه  وهمچنین مدیران ستادی این دو معاونت از بیمارستانهای شهید بهشتی و امام سجاد(ع) یاسوج بازدید و به صورت میدانی به بررسی وضع موجود پرداخت.

 

 

 

***************************

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی با همراهی معاون درمان، مدیر نظارت واعتباربخشی معاونت درمان، روسای بیمارستان ها و مدیران و کارشناسان معاونت درمان و بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج به صورت شبانه از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کردند.

دکتر یزدان پناه ضمن بررسی مشکلات و چالشهای بیمارستان و صدوردستوراتی در جهت رفع مشکلات و نارسایی‌ها گفت: باید تجهیزات مصرفی و دارو در بیمارستان موجود باشد و بیماران را جهت تهیه تجهیزات و دارو به بیرون از سیستم ارجاع ندهند.

وی اضافه کرد: جهت ارائه خدمات مناسب درمانی و به روز بودن دانش و علم پرسنل دوره های باز آموزی در بیمارستان ها مورد توجه قرار گیرد.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.