گروه: اخبار استان خبر: 138290 / تاریخ انتشار : 1398/7/16 ساعت : 20:05
گزارش تصویری؛

دیدار عمومی مسئولان ارشد انتظامی استان با مردم در مسجد صاحب الزمان یاسوج

فرمانده انتظامی استان گفت: به همراه همکاران خود در معاونت های تخصصی فرماندهی انتظامی استان حضور پیدا کردیم تا ضمن حضور در نماز جماعت ، بعد از نماز دقایقی در محضر شهروندان باشیم و به سوالات و پیشنهادات این عزیزان پاسخ دهیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ساعتی پیش ملاقات عمومی فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاونت های تخصصی در مسجد صاحب الزمان شهر یاسوج برگزار شد.

 

سردار مهدی انصاری در گفتگو با صبح زاگرس درباره برگزاری این نشست گفت: به همراه همکاران خود در معاونت های تخصصی فرماندهی انتظامی استان حضور پیدا کردیم تا ضمن حضور در نماز جماعت ، بعد از نماز دقایقی در محضر شهروندان باشیم و  به سوالات و پیشنهادات این عزیزان پاسخ دهیم.

 

وی افزود: تعداد قابل توجهی از شهروندان سوالاتی داشتند که با مراجعه حضوری پاسخ آن را دریافت کردند و برخی نیز نیاز به بررسی و اقدام مجدد دارد که لازم می دانم به رده های مرتبط که در جمع ما حضور دارند ارجاع داده تا پس از بررسی و دقت لازم پاسخ ان ها را بدهیم.

 

سردار انصاری در خصوص مدت زمان پاسخگویی به نامه ها و درخواست ها گفت: سعی می کنیم در کوتاه ترین زمان از طریق بازرسی استان از رده های تخصصی پیگیری شود و پاسخ مطالبات و خواسته های مردم شریف استان را ابلاغ کنیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.