گروه: اخبار استان خبر: 138275 / تاریخ انتشار : 1398/7/16 ساعت : 17:15
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توضیحات معاون آموزش و پرورش شهرستان دنا در خصوص مدرسه ابتدایی توت نده/پیگیری هایی که به سرعت نتیجه داد

غلامرضا پورنوشادی گفت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر وضعیت نامناسب مدرسه ابتدایی توت نده از طریق پایگاه خبری صبح زاگرس، مشکلات مدرسه مورد بررسی قرار گرفت و به زودی برطرف خواهند شد.

معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش شهرستان دنا در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: در پی اعلام گزارشی مبنی بر وضعیت نامناسب مدرسه ابتدایی توت نده از طریق پایگاه خبری صبح زاگرس، معاون آموزشی و معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهرستان دنا به روستای توت نده رفتند و وضعیت مدرسه را به خوبی بررسی کردند.

 

غلامرضا پورنوشادی گفت: آب  آشامیدنی مدرسه مشکلی نداشت و در خود مدرسه قطع بود که درست شد فقط موضوع این است که آب آشامیدنی خود روستا گاهی قطع می شود و باعث می شود اب مدرسه نیز قطع شود که قرار است تانکری برای آب آشامیدنی آنها در نظر گرفته شود.

 

پورنوشادی در خصوص مشکل برق مدرسه ابتدایی توت نده گفت: ما با اداره برق شهرستان نیز تماس گرفتیم که مشکلی وجود نداشت و آنها قطع نکرده بودند خود سیم های برق فرسوده شده بودند که سیم برق برای مدرسه تهیه شده است کار بازسازی سیم های برق انجام می شود.

 

وی در خصوص سرویس های بهداشتی مدرسه نیز گفت: مدرسه توت نده 6 سرویس بهداشتی دارد که دو تای آن غیر قابل استفاده بود و بقیه مشکلی نداشت  دوتایی که خراب است نیز قرار است بازسازی شود، مدرسه باید قبل از آغاز سال تحصیلی توسط مدیر آماده سازی می شد که متاسفانه مدیر مدرسه دچار یک بیماری شده بود و هنوز در بستر بیماری است و نتوانسته بود مدرسه را آماده کند.

 

پورنوشادی عنوان کرد:  جاده مدرسه نیز مشکلی ندارد البته خیلی از مدارس شهرستان دچار مشکل سرویس بهداشتی هستند و خیلی از مدارس نیز به رنگ آمیزی احتیاج دارند اگر خیری باشد در این زمینه همراهی کند می توان کارهایی را انجام داد.

 

معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش شهرستان دنا   در خصوص شوفاژ مدرسه نیز گفت:  این موضوع نیز بررسی شد و قبل از رسیدن فصل سرما مشکل شوفاژ های مدرسه نیز بر طرف  خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.