گروه: اخبار استان خبر: 138232 / تاریخ انتشار : 1398/7/16 ساعت : 12:26

آغاز به کار رسمی موکب شهدای کهگیلویه درشهرستان بهبهان+تصاویر

موکب شهدای کهگیلویه به صورت رسمی با حضور مسئولین شهرستان در کیلومتر ۵ شهرستان بهبهان خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  موکب شهدای کهگیلویه به صورت رسمی با حضور مسئولین شهرستان در جایگاه این موکب و در کیلومتر پنج شهرستان بهبهان خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) را آغاز کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه حمزه محقق زاده در این جلسه اظهار داشت؛ زائرین به مناسبت اربعین هرساله با پیاده روی ارادت خودرا به اباعبدالله الحسین (ع) نشان میدهند.

حمزه محقق زاده گفت: این موکب برای سومین سال پیاپی راه اندازی میشود ومنشا خیری برای زائرین بوده تا به زائرین حسینی خدمت رسانی کنند .

وی بابیان اینکه سرمایه حقیقی این موکب مردم است افزود:دراین سه سال عشق وعلاقه خادمین موکب از نکات مهم وقابل توجه است و همه این تلاش ها محصول ارادت به اهل بیت علیه السلام است.

 محقق زاده اظهارکرد: در سال گذشته بیش از ۳۵۰ هزار خدمت دراین موکب انجام شد وامسال پیش بینی می شود حداقل دوبرابر شود ونیازمند است که در این راه نیازمند کمک های مردمی هستیم.

وی با اشاره به  اینکه کارهای فرهنگی در سطح موکب انجام می شود یکی از مهم ترین اهداف این موکب است اظهار داشت: این موکب از امشب تا سه روز بعد از اربعین حسینی به مردم خدمات رسانی می کنند.

وی افزود: استان های یزد، فارس، اصفهان، سیستان بلوچستان، هرمزگان ودوکشور از مسیر این موکب عبور میکنند.

علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه نیز گفت:در هیچ جایی این شور حال پیدا نیست واین نهضت ادامه دارد وتوطئه های دشمن کار ساز نیست ونهضت ابا عبدالله ادامه دارد.

وی گفت:اقدام خوب وپسندیده که از طرف شهرستان وبانیان خودجوش مردمی انجام می شود ،کار سنگینی است ونیاز است همه کمک کنیم که موکب برپا باشد ومیزبان زائران اباعبدالله باشد.
اتابک از شورای اداری خواست که در کنار موکب باشند وکمک کنند.

تصاویر تکمیلی؛

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.