گروه: اخبار استان خبر: 138226 / تاریخ انتشار : 1398/7/15 ساعت : 19:54
در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی عنوان شد:

نیروی انتظامی، پیام آور صلح و حافظ امنیت پایدار در جامعه است/مقابله با آسیب های اجتماعی و مواد مخدر مهمترین مطابه مردم از نیروی انتظامی+تصاویر

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان لنده به مناسبت هفته نیروی انتظامی در این شهرستان برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مراسم صبحگاه مشترک با حضور نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان لنده و اعضای شورای تامین و اداری و همچنین خانواده های معظم شهدا و جانبازان در محل منطقه انتظامی شهرستان لنده برگزارشد.

امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی پای کار در تمام عرصه های مختلف با هزاران خدمت است

در این مراسم مسئولان پس از سان نظامی و بازدید از نیروهای مسلح حاضر در میدان در جایگاه حاضر و سرگرد فرزین جمشیدی با حضور در پشت تریبون ضمن خوش آمد گویی و تبریک هفته ناجا گفت: آنچه امروز برای ما به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای نظام و انقلاب مطرح است تقدیم بیش از سیزده هزار شهید و بیست دو هزار جانباز به نظام مقدس و مردم است.

 

وی افزود: امنیت مردم یکی از مهمترین سرمایه های است که هر دولت و ملتی برای آن باید از جان شیرین خویش مایه بگذارند تا آرامش روحی و روانی به جامعه تسریع پیدا کند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی پای کار در تمام عرصه های مختلف با هزاران خدمت در حال ارائه خدمات ارزشمند به آحاد مختلف جامعه است.

 

وی افزود: بدون شک تامین امنیت مردم به عنوان یک امر غیر قابل اجتناب پذیر در جامعه است که نیروی انتظامی این مهم را خط قرمز خویش دانسته و با هرگونه بی نظمی برخورد قاطعی خواهد کرد.

 

ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه همین امنیت فراگیر است

 

در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت:بشر همواره در ارزوی برقرای صلح و امنیت و ارامش است ولی این ارزو توسط عده ای نا امن می شود که زیرپا گذاشتن رسوم اجتماعی به دنبال چالش افرین هستند .

 

وی افزود: وجود نیروی قوی برای مقابله با آسیب های اجتماعی و رفتارهای زننده در جامعه یک ضرورت مهم و اساسی است که اهمیت آن روز به روز احساس می شود.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه همین امنیت فراگیر است که هرکجا هم مشکلی پیش آمد این نیرو با اقتدار در میدان بوده است.

 

وی در ادامه تاکیدکرد:پیام امروز، امنیت در جامعه بحث فرمان خداوند است که سربازان نیروی انتظامی خودشان را در این راه با آمادگی کامل برای برقراری امنیت یک مسئله آماده کردند.

 

محمودی اصل گفت: اگر امنیت نباشد شغل و خانواده ای هم برقراری نخواهد بود لذا امنیت یک نیاز ضروری برای جامعه است.


امام جمعه لنده گفت:همه نیروهای مسلح به عنوان سربازان ولایت برای رسیدن به قله های موفقیت باید تلاش کنند.

 

نیروی انتظامی، پیام آور صلح و حافظ امنیت پایدار در جامعه است

 

فرماندار شهرستان لنده در ادامه نیز گفت:اگر تلاش و مجاهدت های مجموعه های نظامی و انتظامی نبود ما دچار خسران و اسیب های فراوان بودیم و در همین کشورهای همسایه به خوبی شاهد نا امنی در این کشورهاهستیم.

 

وی افزود: ایثارگری و مجاهدت روز افزون نیروهای مسلح ما به خصوص نیروی انتظامی که همواره در حال ارائه خدمات متنوع به مردم است قابل لمس است.


سید خدادوست موسوی تصریح کرد:وظیفه دولت و مردم است که در بحث امنیت به نیروهای مسلح به خصوص نیروی انتظامی کمک کند .


موسوی گفت:احساس امنیت کردن در جامعه، یک روحیه مضاعف در جامعه است که باید به درستی در جامعه تبین شود که تبین این مسئله نیازمند مشارکت آگاهانه مردم است.


فرماندار لنده گفت: قطعا اقتدار نیروی انتظامی ما باعث جمع اوری بساط نا امنی در جامعه خواهدشد و امیدواریم همه ما بتوانیم پیام آور صلح و حافظ امنیت پایدار در جامعه باشیم.

 

در پایان این مراسم از خانواده های معظم و معزز شهدا و کارکنان موفق نیروی انتظامی در شهرستان و همچنین پرسنل بازنشسته این نیرو در شهرستان لنده تجلیل شد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.