گروه: اخبار استان خبر: 138214 / تاریخ انتشار : 1398/7/15 ساعت : 10:07

ماجرای عدم پخش زنده مسابقات فوتبال اروپایی در شهرستان ها به کجا رسید؟

امیر رئوف گفت: نامه نگاری با استاندارصورت گرفته است تا با استفاده از امکانات مرکز ارتباطات بتوان حداقل 20 درصد مشکل را حل کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فوتبال ورزش بسیار مهیجی است که گاها نزدیک به میلیون ها نفر را در خانه و محل کار مجذوب خود می کند و بارها شاهد شکستن رکورد پر طرفدار ترین برنامه تلویزیونی در هنگام پخش یک مسابقه فوتبال در صدا و سیما بودیم و خواهیم بود.

 

پخش زنده فوتبال همیشه با آمارهای شگفت انگیزی روبرو بوده و هست مثلاًدر مکزیک هنگامی که مسابقه ی تیم ملی این کشور از شبکه های تلویزیونی پخش می شود در صد جرم و جنایت بین ۶۰ تا ۸۰ در صد کاهش می یابد و یا مثال های دیگر که خود قدرت شگفت انگیز این ورزش مهیج را بیش از پیش نشان می دهد. 

 

در چند هفته اخیر گیرنده های خانگی برخی شهرستان ها در هنگام پخش زنده فوتبال دچار اختلال می شوند و علاقمندان این فرصت را از دست می دهند که بازی تیم های محبوب خود را طریق شبکه های ورزش و سوم سیما مشاهده کنند اما در موقع پخش زنده مسابقات فوتبال خارجی به یک باره فیلم سینمایی یا مستند از این شبکه ها پخش می شود.

 

در همین خصوص مخاطبان و فوتبال دوستان در تماس های مکرر با این پایگاه خبری خواستار پیگیری چنین مشکلی از مسولان ذی ربط شدند، که در همین خصوص مدیر کل صدا و سیما در اظهار نظری بیان کرد: علت عدم پخش مسابقات لیگ های اروپایی به دلیل عدم تامین اعتبار خرید حق پخش مسابقات از طرف سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است که این مشکل مربوط به تمام کشور است.

 

امیر رئوف با بیان اینکه صدا و سیما به دلیل مشکلات مالی و عدم تامین اعتبار از طرف دولت قادر به خرید امتیاز حق پخش نیست،تصریح کرد:چون مراکز استان ها به شکل کابلی هستند با این مشکل روبه رو نیستند ولی مجموعه همکاران ما در تلاش هستند تا راهی برای حل مشکل پیدا کنند.

 

وی افزود:نامه نگاری با استاندارصورت گرفته است تا با استفاده از امکانات مرکز ارتباطات بتوان حداقل 20 درصد مشکل را حل کنیم.

 

امیدواریم این مشکل به زودی برطرف شود تا علاقمندان بیشمار به این رشته ورزشی بتوانند مشابقات فوتبال را دنبال کنند و از یکی از مهم ترین سرگرمی های خود محروم نشوند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
ahmad.rodini ahmad rodini
1398/7/17 - 01:59
سلام شهرستان ایرانشهر در استان س.ب از پخش زنده فوتبال محروم شده لطفا پیگیری کنید خیلی ممنونم از شما که بفکر مردم هستید
rateup 5
 ratedown 0
سورنا
1398/7/21 - 22:06
اقا شهرستان اسلام اباد غرب هم محروم شده از پخش زنده سهم ما از تلویزیون همین فوتبال بود که واقعا پکرمون کرده نمیدونیم کی حل میشه خواهش میکنم بررسی کنید 😔😳
rateup 6
 ratedown 0
ناشناس
1398/11/15 - 22:45
سلام اره راست میگه نزدیک ۷ماه میشه
rateup 1
 ratedown 0
امیررضا
1398/11/12 - 17:17
سلام من از استان کرمانشاه شهرستان اسلام آباد غرب با شما تماس می گیرم لطفا مشکل پخش نشدن فوتبال های اروپایی در شهرستان اسلام آباد غرب را حل کنید
rateup 3
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.