گروه: اخبار استان خبر: 138180 / تاریخ انتشار : 1398/7/14 ساعت : 12:09
در آیین تکریم و معارفه روسای پلیس راهور کهگیلویه مطرح شد

توضیحات فرمانده انتظامی شهرستان درباره تصادف مرگبار مسیر چرام-دهدشت/خرسندی پورنگ از خوشحالی متخلفین ترافیکی دهدشت!

در این آیین که با حضور رییس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویر احمد،مسئول بازرسی پلیس راهور استان و مدیران شهرستانی برگزار شد فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه جهان دیماز گفت: تقارن این آیین تکریم و معارفه را در هفته نیروی انتظامی به فال نیک می گیریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز آیین تکریم و معارفه رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

 
در این آیین که با حضور رییس پلیس راهور استان کهگیلویه و بویر احمد،مسئول بازرسی پلیس راهور استان و مدیران شهرستانی برگزار شد فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه جهان دیماز گفت: تقارن این آیین تکریم و معارفه را در هفته نیروی انتظامی به فال نیک می گیریم.
 
 
سرهنگ دیماز گفت: وظیفه نیروی انتظامی تامین نظم و امنیت است. هرگاه و درهر زمان نیروی انتظامی برای انجام ماموریت باید آمادگی داشته باشند تا مردم در امنیت زندگی کنند و مشکلی در بحث امنیت بوجود نیاید و این خدمات را همه در نیروی انتظامی بدون هیچ منتی برای مردم انجام میدهند.
 
 
وی افزود: مجموعه راهنمایی و رانندگی یکی از واحد هایی است که بیشترین ارتباط را با مردم دارند، در اصل وظیفه آن ها ایجاد امنیت در راه ها است و یکی از اهرم های آن ها جریمه است و این اهرم به دلیل پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار اتخاذ می شود که این گونه فعالیت ها نه تنها نباید باعث نارضایتی مردم  شود بلکه مانع از بروز حوادث ناگوار و رضایت آن ها می شود.
 
 
دیماز نسبت به تصادف اخیر در جاده دهدشت_ چرام واکنش نشان داد و گفت: در حادثه تصادف اخیر که سه نفر از شهروندان ما  به خاطر بی احتیاطی ها جان خود را از دست دادند و کام خانواده های آن ها و عموم مردم تلخ شد؛ هدف پلیس راهنمایی و پلیس راه کم تر شدن این گونه حوادث دلخراش است و نیاز به همکاری همه مردم با آن ها بیش از پیس احساس می شود.
 
 
اسماعیل خوشوقت رییس پلیس راهور استان گفت: در ترافیک سه موضوع بسیار مهم است. مهندسی ترافیک یکی از آن هاست، اگر در مورد زیرساخت های مورد نیاز در مورد ترافیک درست عمل نکنیم مطمئنا در برقراری نظم و امنیت با مشکلاتی برخورد خواهیم کرد.
 
 
سرهنگ خوشوقت گفت:  در یک دهه گذشته آمار تلفات ما به ۲۸ هزار کشته در کشور رسید و طوری شد که  این وضعیت غیر قابل کنترل شده بود ولی در طول یک دهه گذشته فعالیت های زیادی صورت گرفت و قطعا یکی از مواردی که در کاهش تخلفات تاثیر گذار بود قوانین و مقررات جدید و اجرای آن ها بود.
 
 
وی افزود: یکی از مشکلاتی که در برخی از شهرستان ها دیده می شود خودروهایی است که در ساعات پایانی شب موجب بر هم زدن آسایش و آرامش مردم می شوند و نیاز به برخورد جدی در این زمینه احساس می شود.
 
 
رئیس پیشین پلیس راهور کهگیلویه نیز در این مراسم گفت: از این خوشحال و خرسندم که کسانی از رفتن من خوشحالند که از متخلفان شهرستان در مسائل ترافیکی هستند و این باعث افتخار من است.
 
 
شهباز پورنگ گفت: گلایه ای دارم از کسانی که اجازه تمدید خدمت را علاوه بر تایید مسئولان بالا دستی را فراهم نکردند و این حق خانواده و فرزندان من بود که این حق از کسی که ۳۰ سال در سخت ترین شرایط، خدمتگذار مردم بود گرفته شد.
 
 
گفتنی است که شهباز پورنگ در شهریور ماه ۹۶ به عنوان رییس پلیس راهور شهرستان معرفی شده بود و در مهرماه ۹۸ بازنشته شد.
 
 
در پایان از زحمات شهباز پورنگ رئیس پلیس راهور پیشین کهگیلویه تقدیر به عمل آمد و مهرداد خادم اصل به عنوان رئیس پلیس راهور شهرستان معرفی شد.
 
 
تصاویر تکمیلی؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.