گروه: اخبار استان خبر: 138144 / تاریخ انتشار : 1398/7/13 ساعت : 22:26
راهبردهای بسیج سازندگی برای رفع مشکلات مردم:

برگزاری نشست تخصصی بسیج سازندگی برای رفع محرومیت روستاها/ارائه خدمات رایگان به روستانشیان لنده+تصاویر

امروزه بسیج سازندگی به عنوان پیشران خدمت رسانی به مردم در مناطق محروم است که با ارائه طرح های راهبردی به دنبال رفع مشکلات مردم به خصوص محرومان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، فلسفه وجود بسبج سازندگی ارائه خدمات رایگان به آحاد جامعه به خصوص مناطق محروم در روستاهای دور افتاده و کمتر توسعه یافته است.

چند ماهی است که بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسیج لنده به منظور خدمت رسانی به روستاهای محروم این شهرستان خدمات قابل قبولی با همکاری ادارات خدمات رسان ارائه کرده است.

همکاری تنگاتنگ دامپزشکی، جهادسازندگی و منابع طبیعی و سایر ادارات در دو بخش مرکزی و موگرمون باعث شده است تا جلسات متعددی در جهت رفع مشکلات در روستاهای این دو بخش برگزار و خدمات متنوع داروئی و بهداشتی و فرهنگی وعمرانی به ساکنین این روستاها ارائه شود.

برگزاری نشست تخصصی با حضور ادارات جهاد کشاورزی، دامپزشکی و منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان لنده با حضور مردم در روستاهای بخش موگرمون باعث شده است تا مشکلات و موانع سد راه توسعه و راه های برون رفت از محرومیت این روستاها مورد بحث و گفت وگو قرار گیرد.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.