گروه: اخبار استان خبر: 138098 / تاریخ انتشار : 1398/7/13 ساعت : 08:27

پشت پرده استعفای مدیران کهگیلویه چه می گذرد؟

اینگونه استعفا ها به اهرم فشاری برای برخی از مدیران تبدیل شده که هر گاه خواسته ای داشتند با این اهرم مسئول بالادستی را تحت فشار قرار دهند و این مسئله زنگ خطررا برای ثبات مدیریتی شهرستان به صدا در می آورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته نامه استعفای رئیس بهزیستی کهگیلویه درحالی در فضای مجازی منتشر شد که فرماندار کهگیلویه در سفر مشهد به سر می برد.

جهانگیرافشانده رئیس اداره بهزیستی است که روز گذشته نامه استعفای وی در رسانه های کهگیلویه منتشرشد.هنوز ساعاتی از انتشار این نامه نگذشته بود که خبر استعفای رئیس اداره گاز کهگیلویه به خاطر استخدام های بی ضابطه و نامتعارف در فضای مجازی و سایت ها منتشر شد.

 

چند مسئله در مورد این استعفا ها وجود دارد که آثار زیان باری برای مدیرت کلان در سطح شهرستان به بار می آورد.

 

این گونه استعفا ها موجب بی ثباتی در مدیریت شهرستان می شود واین سوال مطرح می شود که در حالی که فرماندار کهگیلویه در شهرستان حضور ندارد چه چیزی باعث شده تا نامه استعفای افشانده در فضای مجازی و رسانه ها محلی منتشر شود؟

مسئله دیگر اینکه، اینگونه استعفا ها به اهرم فشاری برای برخی از مدیران تبدیل شده که هر گاه خواسته ای داشتند با این اهرم مسئول بالادستی را تحت فشار قرار دهند و این مسئله زنگ خطررا برای ثبات مدیریتی شهرستان به صدا در می آورد.

 

عدم آزادی عمل برخی از مدیران در استان کهگیلویه و بویر احمد می توان عاملی باشد بر استعفاهای آن ها چرا که در شهرستان ها برخی از مدیران حتی برای انجام مصاحبه ای ساده با خبرنگاران باید از استان کسب تکلیف کنند.

 

گفتنی است که استعفای رئیس اداره گاز شهرستان کهگیلویه نیز از سوی وی تکذیب شده اما رسانه ها علت این استعفای تکذیب شده را استخدام های رابطه ای و بدون آزمون دانستند.

 

باید منتظر ماند و دید که علی رضا اتابک فرماندار کهگیلویه چه واکنشی در مورد اینگونه تحرکات نشان می دهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.