گروه: اخبار استان خبر: 138095 / تاریخ انتشار : 1398/7/13 ساعت : 07:48

پیگیری و حصول مطالبات مردم در پایگاه خبری صبح زاگرس/ حل مشکلات پیاده روی بلوار دهدشت با دکترین رسانه +تصاویر

خیابان های و پیاده روهای شهرها به جهت تردد عابرین و اتومبیل ها از درجه اهمیت زیادی برخوردار هستند و همواره شهرداری هر شهر توجه ویژه ای به این موضوع دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پیگیری مسائل و مشکلات در کنار انعکاس واقعیت‌ها و حقایق جامعه می‌تواند شاه‌کلید حل مشکلات باش و رسانه ها به عنوان منابع آگاهی دهنده ای هستند که در تنویر افکار عمومی، آگاهی بخشی، رفع مشکلات و معضلات جامعه و مردم نقش بسزایی دارند، کشورهای توسعه یافته با استفاده از رسانه ها مشکلات و معضلات جامعه را شناسایی و راهکارهای مناسبی به مدیران شهری ارائه می دهند.

 

بر اساس همین رسالت رسانه ای این پایگاه خبری مطالب زیادی در مورد مطالبات مردمی منتشر میکند که بسیاری از آنان به نتایج مثبتی منجر شده است که در ادامه یکی ازنتایج مثبت آورده شده است.

 

خیابان ها و پیاده روهای شهرها به جهت تردد عابرین و اتومبیل ها از درجه اهمیت زیادی برخوردار هستند و همواره شهرداری هر شهر توجه ویژه ای به این موضوع دارد.

 

در صورتی که امکان تردد در پیاده روهای شهرها نباشد عابرین پیاده جهت تردد مجبور به ورود به خیابان ها می شوند و ورود عابرین به خیابان ها خود موجب بروز خطرات جانی و مالی دیگری می شود از همین رو شهرداری ها موظف به تسهیل عبور و مرور عابرین پیاده هستند.

 

پیاده روی پرتردد در شهر دهدشت که در بلوار کمربندی دوم قرار دارد مدتی موجب نگرانی و گلایه مردم این منطقه از شهر دهدشت بود که پس ازانتشار مطالب این پایگاه خبری  توسط شهرداری دهدشت مراحل سنگفرش کردن آن در حال اجرا است.

 

پیش تر این پایگاه خبری مطلبی در مورد پیاده رو های دهدشت از جمله همین پیاده رو منتشر کرده بود. "اینجا بخوانید"

 

تصاویر تکمیلی؛

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.