گروه: اخبار استان خبر: 138092 / تاریخ انتشار : 1398/7/12 ساعت : 14:38

توزیع سومین روزنامه اینترنتی صبح زاگرس در نماز جمعه شهر یاسوج+تصاویر

این پایگاه خبری متناسب با وظیفه و رسالت خود، آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها را به شیوه های مختلف در قالب موضوعات اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی به سمع و نظر افکار عمومی جامعه می رساند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  این پایگاه خبری متناسب با وظیفه و رسالت خود، آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها را به شیوه های مختلف در قالب موضوعات اجتماعی و فرهنگی و سیاسی و اقتصادی به سمع و نظر افکار عمومی جامعه می رساند.

 

در ادامه توزیع روزنامه اینترنتی صبح زاگرس تحت عنوان ( دکه صبح زاگرس) در شماره جدید آن به مهمترین مقوله های استان پرداخته شده است، در این شماره به مقوله فرودگاه یاسوج با پرداختن به صحبت های رئیس فرودگاه این شهر تحت عنوان هزار داستان یک فرودگاه اشاره شده است.

 

در همین خصوص مقوله تغییر مدیران استان توسط استاندار و اما با فشار و نفوذ زیاد توسط نمایندگان به تیم مدیریتی آقای کلانتری اشاره دارد، اما اخبار دکه صبح زاگرس در همین حد خلاصه نشده بخث تخریب درختان بلوط، انتخاب عضور شورای مرکزی اصلاحات استان، مقوله نصب نام شهداء بر روی تابلوهای شهری، و دیگر مقوله های پرداخته شده است.

 

 

گفتنی است دکه صبح زاگرس با شماره 24 توسط این پایگاه خبری انتشار داده می شود و برای سومین بار بوده که بین نمازگزارن جمعه برای اطلاع رسانی از آخرین وضعیت اخبار استان در اختیار آنها گذاشته می شود.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.