گروه: اخبار استان خبر: 138090 / تاریخ انتشار : 1398/7/12 ساعت : 13:01
امام جمعه شهرستان لنده

سپاه همواره نیروی مردمی بوده و منشا خدمات ارزنده برای نظام بوده و هست/جبهه مقاومت یمن فتح الفتوح های زیادی در پیش دارد

امام جمعه شهرستان لنده گفت:سپاه در طول چهار دهه گذشته همواره در خدمت جامعه، مردم و انقلاب و نظام با تبعیت از ولایت فقیه بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان لنده با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه با مقام معظم رهبری گفت: سپاه در طول چهار دهه گذشته همواره در خدمت جامعه، مردم و انقلاب و نظام با تبعیت از ولایت فقیه بوده است.

 
وی افزود:برجام نمونه ای از بدعهدی امریکایی ها است که فرانسه به دنبال ایفای نقش پلیس خوب در برجام است که با کمال پررویی به دنبال میانجگری بین ایران و امریکا است لذا باید دستگاه دیپلماسی ما با قدرت در مقابل این زیاده خواهی ها بایستد.
 
امام جمعه شهرستان لنده گفت:غربی ها به دنبال ضربه زدن به نظام ما هستند و این را خوب بدانند که تا کنون هیچ کدام از توطئه های انان جواب نداده است و ملت ما با مقاومت و ایستادگی در مقابل انان ایستاده است.
 
وی افزود:رشد اقتصادی در حوزه صنعت علاوه بر تحریم های شکننده همواره از رشد قابل توجهی بهره مند بوده است.
 
محمودی اصل گفت:از دست ندادن نگاه وسیع به جغرافیای مقاومت یکی از مهمترین توصیه های مقام معظم رهبری به پاسداران بود که این جبهه باید حفظ شود و به دنبال توسعه فراگیرتر باشیم و که یک نمونه ان توانمندی یمن در شکست نیروهای عربستان است.
 
وی گفت:موفقیت یمنی ها در عملیات هفته گذشته به جهان ثایت کرد که مقاومت و قدرت آن با دستان خالی و با تکیه بر ایستادگی توانستند دشمنان را در هم بکوبند.
 
وی در ادامه گفت:این حرکت بستر ساز فتح ممالک اسلامی به دست نیروهای انقلابی در جبهه مقاومت است.
 
امام جمعه لنده گفت: ابلاغ سیاست های نظام قانون گذاری برای هر سه قوه راهبردی روشن برای هر سه قوه است که این خلاها و ناکارمدی ها را جبران کنند.
 
وی در ادامه با تبریک هفته ناجا گفت:خدمات و زحمات نیروی انتظامی و تقدیم دوازده هزار شهید و بیست ودو هزار جانباز ماحصل تامین امنیت مردم توسط نیروی انتظامی است که از زحمات آنان قدردانی می کنیم.
 
خطیب جمعه لنده گفت:انتظار مردم از نیروی انتظامی بحث برقرای امینت کامل در جامعه است که امنیت برای فرزندان، دختران و اعمال طرح های ترافیکی و اجرای قانون با حسن خلق و مردم داری و اگاهی بخشی به جامعه و مبارزه قاطع با فروشندگان مواد مخدر و رعایت عدالت در برخورد ها از مواردی است که انتظار دارند نیروی انتظامی انان را در دستور کار خویش قرار  دهند.
 
وی در ادامه گفت:امروز سالروز شهادت دختر سه ساله امام حسین(ع)است که انتظار داریم سیره و روش این بانوی خردسال در سبک زندگی ما قرار گیرد.
 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.