گروه: اخبار استان خبر: 138088 / تاریخ انتشار : 1398/7/12 ساعت : 12:29
در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه عنوان شد:

گسترانیده شدن چتر امنیت در جامعه و نا امن کردن فضا برای مخلان نظام و امنیت/نیروی انتظامی خادم مردم و سرباز ولایت است

فرمانده انتظامی شهرستان لنده با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت:امروز چتر امنیت در جامعه چنان گسترانیده شده است که فضا برای مخلان نظام و امنیت کاملا نا امن شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسسرگرد فرزین جمشیدی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهرستان لنده با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت یکی از نعمت های مهمی است که بدون آن زندگی کردن همراه با خسران و ضرر و زیان است.

 

 
وی افزود: همانگونه که موجودات زنده بدون هوا نمی توانند زندگی کنند جامعه بدون امنیت نیز همانند هوا و موجودات است.
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد:نیروی انتظامی همطراز به سایر نیروهای مسلح در پاسداری از مرزهای کشور و تامین امنیت داخلی همواره به عنوان خادمی امین بوده و خواهد بود.
 
 
وی در ادامه گفت:سودجویان مواد مخدر با هدف تامین منافع شخصی خویش با ضرر وارد کردن به جامعه به خصوص گرفتار کردن جوانان همواره باعث بی بندوبار کردن جامعه هستد.
 
 
جمشیدی در ادامه اظهارکرد:وجود جوانان مومن و انقلابی در بدنه فعال نیروی انتظامی باعث شده است تا چتر امنیت بر سرفضای عمومی جامعه گسترانیده شود و فضای برای مخلان نظم و امنیت مختل شود.
 
 
فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت:امروز امنیت داخلی کشور مرهون تلاش های شبانه روزی فرزندان مردم در نیروی انتظامی است که برای تامین امنیت پایدار جامعه حان خویش را تقدیم می کنند تا امنیت حکم فرما شود.
 
 
جمشیدی در ادامه فرهنگ سازی در حوزه های مختلف به خصوص پیشگیری از وقوع جرم را یکی از راه های مهم کاعهش جرائم در شهرستان لنده عنوان کرد.
 
انتهای پیام
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.