گروه: اخبار استان خبر: 138026 / تاریخ انتشار : 1398/7/11 ساعت : 10:10
درگفتگو با صبح زاگرس صورت گرفت:

تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان باشت

سرهنگ چشم مهتاب گفت: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند،امین مردم از پنج شنبه 11 مهر ماه با غبار روبی گلزار شهدای شهرستان باشت با حضور کارکنان ناجا و مسئولین ادارات و نهادها و خانواده های شهدا آغاز خواهد شد. هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس هوشمند،امین مردم، از پنج شنبه 11 مهر آغاز می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان باشت در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت: هفته نیروی انتظامی امسال با شعار پلیس هوشمند،امین مردم از پنج شنبه 11 مهر ماه با غبار روبی گلزار شهدای شهرستان باشت  با حضور کارکنان ناجا و مسئولین ادارات و نهادها و خانواده های شهدا آغاز خواهد شد.

 

سرهنگ چشم مهتاب گفت: از دیگر برنامه های هفته نیروی انتظامی حضور حداکثری کارکنان نیروی انتظامی شهرستان باشت در نماز جمعه این هفته شهرستان و تشریح و سخنرانی توسط فرمانده انتظامی شهرستان در مورد برنامه ها و وظایف ناجا خواهد بود و بعد آز آن اجرای صبحگاه مشترک را خواهیم داشت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان باشت اظهار کرد:در ادامه برنامه های هفته نیروی انتظامی حضور کارشناسان و فرماندهان در مدارس و مساجد و ارائه آموزشهای همگانی خواهد بود،سپس سرکشی از خانواده های معظم شهدای نیروی انتظامی را خواهیم داشت و پس از آن دیدار با ائمه جماعات و جمعه یکی دیگر از برنامه های این هفته خواهد بود،دیدار با معتمدین و شوراهای اسلامی شهر و روستا  و ارائه خدمات مضاعف به شهروندان برنامه بعدی  هفته نیروی انتظامی در  شهرستان باشت خواهد بود.

 

چشم مهتاب در پایان گفت: برگزاری مانور شهری موتور سواران قانون مدار و دیدارهای چهره به چهره با احاد شهروندان است که در طول هفته  نیروی انتظامی انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.