گروه: اخبار استان خبر: 137995 / تاریخ انتشار : 1398/7/10 ساعت : 13:43
در نشست خبری مدیرکل کانون پرورش فکری استان مطرح شد

پرهزینه بودن فعالیت های فوق برنامه در کهگیلویه و بویراحمد/سفر گروه 50 نفره از هنرمندان برتر کشور در قالب پیک امید به استان

کبری اخلاقی نیاشهرستان‌های چرام، قلعه رئیسی، دیشموک و سوق مرکز کانون پرورش فکری و کودکان نوجوانان ندارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز و به مناسبت هفته ملی کودک نشست خبری مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با اصاحب رسانه  برگزار شد.

در ابتدای این نشست کبری اخلاقی نیا مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای برنامه های مختلف در هفته ملی کودک خبر داد که مهمترین این برنامه ها مصاحبه مطبوعاتی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اصحاب رسانه، دیدار با امام جمعه شهر یاسوج ،غبار روبی گلزار شهدا در یاسوج و شهرستانهای استان کهگیلویه و بویراحمد،سخنرانی  مدیرکل کانون استان پیش از خطبه های نماز جمعه یاسوج، مرحله استانی جشنواره  بین المللی قصه گویی ،دیدار با استاندار با حضور اعضای موفق جشنوارهای ملی و بین المللی ، پاک کردن محیط و جمع آوری زباله های آبشار یاسوج به مناسبت روز کودک و محیط زیست ، دیدار با خانواده های شهدای نوجوان ،برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی  خواهد بود.
 


 کبری اخلاقی نیا با بیان اینکه عرصه فرهنگ عرصه مهمی است، اظهار کرد: کودکان و نوجوانان سرمایه‌های این جامعه هستند و باید در این راستا بیش از هر عرصه دیگری فعالیت فرهنگی داشته باشیم.
 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی جامعه، اظهار کرد: فعایت های فوق برنامه برای استان ما پر هزینه است. لذا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تنها مرکز دولتی است که کمترین هزینه را برای تعلیم و تربیت غیر مستقیم کودکان در نظر می‌گیرند.


وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم که کانون را از فیلد دخترانه خارج کنیم و این کانون باید پسرانه و دخترانه باشد، اظهار کرد: هفته ملی کودک از 13 مهر ماه لغایت 19 مهر ماه برگزار می‌شود.


اخلاقی نیا افزود: جشنواره قصه گویی مرحله استانی مهر ماه 98 در روزهای 13 لغایت 14 همین ماه در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.


وی گفت: همچنین یک گروه 50 نفره با حضور هنرمندان برتر کشور در قالب پیک امید به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کنند که برنامه‌های متنوع فرهنگی را در هفته ملی کودک از تاریخ 14 مهر ماه لغایت 19 مهر ماه برگزار خواهند کرد.

 

اخلاقی نیا در مورد مرکزفرهنگی هنری بخش مادوان گفت:مرکز فرهنگی مادوان 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که آن را به سازمان نوسازی مدارس واگذار کردیم و ما فقط بهره بردار این پروژه هستیم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.