گروه: اخبار استان خبر: 137945 / تاریخ انتشار : 1398/7/9 ساعت : 15:42

انتخاب مدیر دانشکده فنی و حرفه ای بعنوان عضو مرکزی شورای اصلاحات استان؛ داستان چه می شود؟

معرفی رییس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه یاسوج بعنوان یکی از اعضای اصلی شورای اصلاح طلبان استان نیز ویژگی هایی را در پی خواهد داشت که بدنبال آن گمانه زنی هایی را به دنبال دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، این روزها که تنور داغ انتخابات در حال گرم تر شدن است، افراد مختلفی در حال چنگ زدن به این دایره هستند، توجه به برخی نکات در این بین خالی از فایده و توجه نیست.

 

معرفی اعضای مرکزی شورای اصلاحات استان باعث ایجاد برخی گمانه زنی هایی شده است. وقتی فردی در شورای یک حزب عضویت دارد و عملا این حزب برای انتخابات مختلف کاندیدا معرفی می کند بنابراین این فرد طبق اساسنامه آن جریان باید تمام تلاش خود را جهت تحقق آرمانهای حزب متبوعش اجرا کند.

 

آیا طبق قانون استفاده از نام و نشان مدیران برای مسائل انتخاباتی تخلف محسوب نمیشود و فردا شورای جریانات سیاسی مختلف با آن نام و نشان در میتینگ های انتخاباتی موظف به شرکت نیستند؟

 

معرفی رییس دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه یاسوج بعنوان یکی از اعضای اصلی شورای اصلاح طلبان استان نیز ویژگی هایی را در پی خواهد داشت که بدنبال آن گمانه زنی هایی را به دنبال دارد.

 

جمع زیادی از آرای انتخابات مجلس در سطح شهرستانهای استان به خوابگاه های دانشجویی مرتبط می شود و یکی از موضوعاتیست که همیشه محل بحث در انتخابات مختلف بوده است؟

 

چه ساز و کاری وجود دارد که مانع از ورود تفکرات شخصی سیاسی به دانشگاه ها می شود؟

اینکه دانشگاه نباید سیاسی بشود مگر مورد تایید همه جریانات نیست، پس چرا رئوسای دانشگاه ها باید طی یک فرایند به عضویت شورای مرکزی جریانات سیاسی در بیایند؟

 

حال این حزب و جریان اصولگرایی باشد و خواه اصلاح طلبی.

 

نگارنده بدون هیچ گونه گرایش سیاسی این موضوع را نقد کرده است و به صراحت به  رد یا تایید آن نمی پردازد و هدف این است که جواب این سئوالات مطرح شده ارایه شوند.

 

یادداشت از: حمید عسکری

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.