گروه: اخبار استان خبر: 137888 / تاریخ انتشار : 1398/7/9 ساعت : 08:54
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توضیحات مدیرعامل شرکت گاز استان درباره عدم گازکشی برخی مناطق سروک یاسوج

در چند روز گذشته تعدادی از اهالی سروک با ارسال گزارشی به پایگاه خبری صبح زاگرس خواستار پیگیری آخرین وضعیت احداث شبکه گاز در آن مناطق شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در چند روز گذشته تعدادی از اهالی سروک با ارسال گزارشی به پایگاه خبری صبح زاگرس خواستار پیگیری آخرین وضعیت احداث شبکه گاز در آن مناطق شدند.

 

این افراد بیان کردند باتوجه به در پیش بودن فصل سرما و عدم اجرای شبکه گاز با وعده های امروز و فردای شرکت گاز استان، برخی از اهالی این روستا  همچنان چشم انتظار خدمات دهی از طرف شرکت گاز استان هستند از طرفی نزذدیک به 7 ماه است وعدهای داده شده محقق نشده است.
 
 
این موضوع را از طریق مدیرعامل شرکت گاز استان پیگیری کردیم و در خصوص ان توضیحاتی را ارائه داد.

 

مدیر عامل شرکت گازاستان در گفت و گو با صبح زاگرس، در خصوص مشکلات اهالی سروک گفت: در ماه های گذشته به وسیله آگهی از طریق روزنامه، و صدا و سیما اعلام شد اگر کسانی متقاضی اتصال به شبکه گاز هستند تا خرداد ماه سال جاری درخواست خود را کتبا به شرکت گاز اعلام کنند، و شرکت گاز آمادگی دارد به صورت 100 درصد برای آنها شبکه گاز احداث کند و در این خصوص پیمانکار در مناطق روستایی مانند لوداب و در  بخش  شهری مانند زیر تل، سرآبتاوه در حال کار هستند تعدادی از آنها شروع و تعدادی هم به پایان رسیده است و در سروک این آمادگی وجود دارد برای متقاضیان خردادماه شبکه گاز احداث شود.

 

خادم در خصوص کسانی که در زمان مقرر یعنی تا پایان خرداد ماه درخواستی برای شرکت گاز ارسال نکرده اند، عنوان کرد: آن دسته از متقاضیانی که بعد از موعد مقرر نسبت به دریافت شبکه گاز اقدام نکرده اند طبق مقررات اعلام شده برنامه ای در شرایط حاضر برای گاز رسانی آنها وجود ندارد، و در پروژه های بعد گاز رسانی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
پدرام ف
1398/7/9 - 09:59
همچی آروم .....من چقدر گاز دارم
rateup 0
 ratedown 0
امیر علی
1398/7/9 - 10:00
واقعا گریه داره که هنوز بخش های از سروک که در مجاورت مرکز استان است گاز ندارد
rateup 0
 ratedown 0
آرمان ف
1398/7/9 - 10:00
آره والله
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.