گروه: اخبار استان خبر: 137856 / تاریخ انتشار : 1398/7/8 ساعت : 12:02
روایتی از خدمت بی منت:

شوق خدمت به محرومان در اردوهای جهادی/لبخند رضایت روستائیان بر خدمات بسیج سازندگی در لنده+تصاویر

توجه بسیج سازندگی به محرومین و مستضعفین و حل مشکلات آنها بعنوان یک تکلیف انقلابی و یک راهبرد استراتژیک در گسترش و صدور انقلاب است که این خدمت چنان شیرین و گوارا است که مردم دعای خیرشان بدرقه راه این بسیجیان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، زمانی‌که تصمیم بر خدمت در مناطق محروم می‌گیری برایت فرقی ندارد که کجای این مرز و بوم باشد و فراق از تمامی چیزها کمر همت می‌بندی و خدمت‌رسانی به محرمان را اولویت خود قرار می‌دهی، و این مهم نیست از کدام دیار باشی فقط رفع مشکلات محرومان و کمک به مردم در روستاها مهمترین راهبرد برای خدمت رسانی است.

گاهی در گمنامی و فارغ از هیاهوهای سیاسی و قدرت طلبانه و تنها در اوج گمنامی و فقط و فقط برای جلب رضایت خداوند قدم به روستاهای محروم می گذارند تا بلکه التیامی باشد بر درد های نهفته سال ها زندگی.

بسیج سازندگی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) ناحیه مقاومت بسبج لنده با همکاری اداره دامپزشکی،جهاد کشاورزی و نظام مهندسی کشاورزی و فرماندهاین پایگاه های مقاومت بسیج  توانسته است در کمتر از دو سه هفته خدمات ارزشمند و ارزنده ای به مردم در روستاهای مختلف شهرستان لنده ارائه نمایید.

امروز جوانان بسیجی حوزه مقاومت بسیج ولی عصر(عج) با تکیه بر احادث دینی  بر اساس( آیه/2 سوره مائده) که می فرماید: و عداوت گروهی که از مسجد الحرام منعتان کردند شما را بر ظلم و بی‌عدالتی وادار نکند، و باید با یکدیگر در نیکوکاری و تقوا کمک کنید نه بر گناه و ستمکاری. و از خدا بترسید که عقاب خدا سخت است.در حال خدمت به مردمی هستند که حقیقتاً حقشان چندین برابر این خدمت است.

اردوهای جهادی در سطح شهرستان لنده در طول هفته دفاع مقدس یک پوشش مهربانی در این شهرستان به راه انداخته است که لبخند رضایت محرومان را نیز به همراه داشته است.

تصاویر این خدمات رسانی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.