گروه: اخبار استان خبر: 137792 / تاریخ انتشار : 1398/7/6 ساعت : 16:02
شنیده ها حاکی از آن است:

حرکت عجیب رییس دفتر نماینده در جانمایی نیروهای آموزش و پرورش یک شهرستان

اگر واقعا چنین چیزی صحت داشته باشد، حضور اخیر استاندار در آموزش و پرورش استان و تاکید ویژه بروی بحث انتخابات بدون هیچ نبوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - این روزها تب و تاب جابجایی معلمان و کارکنان مدارس دارد روزهای آخر خود را سپری میکند، آموزش و پرورش هم بعنوان یکی از نهادهای حساس آموزشی است که میتواند تاثیرگذاری مضاعفی را در سطوح مختلف داشته باشد.

 

از طرف دیگر اگر این نهاد بازیچه سیاسی بازی احزاب و گروه های مختلف قرار گیرد هم به بدترین شکل ممکن اداره می شود.

شنیده ها حکایت از آن دارد در یکی از ادارات آموزش و پرورش شهرستان های استان رییس دفتر یکی از نمایندگان استان، که بتازگی هم در هیچ کدام از جریانات سیاسی اجازه کاندیداتوری نماینده اش را نداده اند، با گذاشتن صندلی در کنار مدیریت این اداره در حال چینش نیروه هاست.

 

اگر واقعا چنین چیزی صحت داشته باشد، حضور اخیر استاندار در آموزش و پرورش استان و تاکید ویژه بروی بحث انتخابات بدون هیچ نبوده است.

اما اکنون که زارع پور حمایت صد در صدی استاندار را در این موضوع دارد چرا اقدام به عزل چنین مدیرانی نمی کند؟

 

آیا پشت پرده کار چیز دیگریست؟

 

در صورتیکه مستندات لازم به دست این رسانه در قبال این شنیده ها برسد، بدون واهمه اقدام به انتشار آن می کند و قطعا تا حصول نتیجه و برکناری مسئولین متخلف پیگیری می کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1398/7/9 - 10:18
خداوند همه خائنین به ملت ونظام رانیامرزد.
rateup 0
 ratedown 0
ناشناس
1398/7/13 - 13:25
خطاب به پایگاه اطلاع رسانی صبح زاگرس، لازم است بدانید که عزل و نصب هایی که اخیراً در مسکن و شهرسازی، صنعت و معدن و ... انجام شده است همه با وعده های انتخاباتی بوده است، جناب نماینده پست داده و منصوبین پستها نیز وعده فعالیت انتخاباتی و کسب رأی برای نماینده داده اند. از شورای نگهبان و ستاد نظارت بر انتخابات استان میخواهیم که این موارد را در بررسی صلاحیت ها لحاظ کنند و نشود حکایت پول های کثیف انتخابات دور قبل. لطفا منتشر کن.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.