گروه: اخبار استان خبر: 137776 / تاریخ انتشار : 1398/7/6 ساعت : 15:43
نماینده بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس:

حذف نام شهیدان و خدشه به فرهنگ شهدا خیانت به کشور است

غلام محمد زارعی گفت: هرکسی در هر عنوان و جایگاهی و با هر حرکت و اقدامی و نیتی که در صدد خدشه وارد کردن به فرهنگ و منش و عزت شهداء باشد، خائن به کشور بوده و در برابر خواست الهی مردم ایران قرار گرفته است، و باید تکلیف خود را بداند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در چند روز گذشته خبرهایی در رسانه ها مبنی بر حذف نام شهداء از تابلوی خیابان ها در سراسر کشور منتشر شد، این خبر واکنش ها و نظرات متفاوتی در رسانه ها و افکار عمومی جامعه داشت.

 

در همین خصوص نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در گفتگو با صبح زاگرس با اشاره به ارزش های دفاع مقدس و نقش آن در باورهای مردم، عنوان کرد: شهداء حق بزرگی بر ملت ایران داشته و اگر درخت تناور انقلاب که سبب عزت و اقتدار، و قدرت در دنیا و همچنین تاثیر گذاری بر دیگر ملت ها شده است، همگی به برکت خون شهداء است.

 

غلام محمد زارعی بیان کرد: اگر خون شهداء نبود امروز ملت ایران نمی توانستند با سربلندی و عزت راه انقلاب را ادامه دهند، بنابراین هرچه مردم و کشور ایران دارد مدیون خون شهداء بوده و آنها چشم چراغ ملت هستند، از طرفی هرکسی در هر عنوان و جایگاهی و با هر حرکت و اقدامی و نیتی که در صدد خدشه وارد کردن به فرهنگ و منش و عزت شهداء باشد، خائن به کشور بوده و در برابر خواست الهی مردم ایران قرار گرفته است، و باید تکلیف خود را بداند.

 

 

نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا با اشاره به حضور نوجوانان و جوانان در عرصه های مختلف انقلاب، بیان کرد: در فرمایش مقام معظم رهبری فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگی ماندگار و یک ذخیره الهی تمام نشدنی خواهد بود، بنابراین همه نسل ها در زمان های گذشته تا آینده به دلیل اینکه با منبع پر برکت دفاع مقدس که یک فرهنگ الهی بوده آشنا شده و فعالیت می کنند، بهره مند خواهند شد و همچنان مانند جوانان عرصه دفاع مقدس، در دفاع از انقلاب حاضر هستند و اگر جایی انقلاب و نظام اسلامی مورد تهدید قرار گیرند قوی تر از جوانان دوران جنگ تحمیلی از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد، بنابراین جوانان انقلابی یک ذخیره الهی برای انقلاب است.

 

زارعی افزود: انقلاب اسلامی دارای ارزش های الهی بوده و در جان انسان های حق طلب ریشه و عمق دارد، بنابراین نسل جوان و نوجوان نسلی با نشاط هستند که در مسیر و اصول انقلاب اسلامی گام برخواهند داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.