گروه: اخبار استان خبر: 137652 / تاریخ انتشار : 1398/7/3 ساعت : 15:19
در پی بازدید فرماندار از پل لنده به تراب صورت گرفت:

آغاز مرحله پی ریزی پایه دوم پل تراب/تاکید فرماندار بر تسریع در عملیات اجرایی قبل شروع بارندگی ها+تصاویر

فرماندار شهرستان لنده دربازدید از عملیات اجرایی پروژه پل تراب گفت: امروز و پس از پیشرفت خیلی خوب کاری پروژه پل تراب شاهد اجرای شمع بندی پایه دوم پل و اماده سازی برای بتن ریزی این هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، پیش از ظهر امروز سید خدادوست موسوی به همراه معاون فرماندار، بخشدار موگرمون، حراست فرمانداری و رئیس اداره شهرسازی شهرستان لنده از روند اجرایی حیاتی ترین پروژه شهرستان لنده یعنی پل تراب بازدید کردند.

 

در این بازدید یک ساعته فرماندار شهرستان لنده با قدردانی از تلاش های خوب صورت گرفته پیمانکاراین پروژه گفت: پروژه پل تراب یکی از حیاتی ترین و مهمترین پروژه های شهرستان لنده است که نقش مهمی در توسعه شهرستان لنده و خروج از بن بست این شهرستان دارد.

 

وی تاکیدکرد: تسریع در عملیات اجرایی این پروژه تا قبل شروع بارندگی ها می تواند به تسریع در روند تکمیلی این پروژه کمک شایانی نمایند که انتظار داریم پیمانکار هرچه سریعتر عملیات بن ریزی کف و دیواره ها را به اتمام برساند.

 

سید خدادوست موسوی در ادامه تصریح کرد: اجرای چنین عملیاتی در چنین شرایط سخت واقعا نیازمند تلاش جهادی است که تا کنون نیز با همین روحیه کار پیش رفته است.

 

فرماندار شهرستان لنده تاکیدکرد: سازه اصلی و فلزی پل تراب همن اکنون آماده و در حال رنگ ریزی است و تا هفته های آینده از کارخانه به شهرستان و محل اجرای پروژه منتقل خواهد شد.

 

در ادامه نیز مسئولان از قسمت های عملیات اجرایی این پروژه بازدید کردند که تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.