گروه: اخبار استان خبر: 137592 / تاریخ انتشار : 1398/7/6 ساعت : 09:14
پیگیری مطالبات مردمی؛

پیگیری های صبح زاگرس مانع از تجمع مردم شد/آسفالت کنده کاری های خیابان های دهدشت+تصاویر

شهروندان دهدشتی که از رها شدن خیابان به حال خود گلایه مند بودند، قصد تجمع و بستن خیابان را داشتند که با انتقال این موضوع به شهردار دهدشت و ورود جهادی وی به حل مشکل خیابان پست قدیم و بررسی موضوع دستور مرمت کوچه های آن صادر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از مهمترین رسالت های رسانه ها برقراری پل ارتباطی میان مردم و مسئولین و رساندننقطه نظرات، انتقادات و نیاز های مردم به گوش مسئولین و از طرف دیگر بیان خدمات مسئولین نظام برای مردم است.

 

برخی از دستگاه های اجرایی در این راستا از همکاری و نظرات رسانه ها استقبال میکنند و در مواردی که امکان اصلاح و یا حل مشکل بوجود آمده باشد  ترتیب اثر میدهند. در همین بین معدود دستگاه هایی هم هستند که با بی توجهی به نقدهای رسانه ها از کنار آن ها رد می شوند.

 

در همین راستا چند وقت پیش یکی از خیابان های شهر دهدشت توسط آب و فاضلاب کنده کاری و در حدود سه ماه به حال خود رها شده بود "اینجا بخوانید" که با مطرح کردن این مشکل از طرف مردم با خبرنگار صبح زاگرس در دهدشت و انتقال صحبت های مردم به شهرداری این مشکل برطرف شد.

 

شهروندان دهدشتی که از رها شدن خیابان به حال خود گلایه مند بودند، قصد تجمع و بستن خیابان را داشتند که با انتقال این موضوع به شهردار دهدشت و ورود جهادی وی به حل مشکل خیابان پست قدیم و بررسی موضوع دستور مرمت کوچه های آن صادر شد و پس از یک هفته این وعده عملی شد.

 

گفتنی است چندی قبل نیز این رسانه اخباری دیگر در مورد مشکل آسفالت خیابان های شهر دهدشت منتشر کرد که با پیگیری این موضوع بخش زیادی از ان مشکلات مرتفع شده است.

 

در ادامه نیز تصاویر تکمیلی از رفع این مشکل آمده است؛

 

 
 

قبل از مرمت و بهسازی:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بعد از مرمت و بهسازی:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شهروند خبرنگاران و مخاطبان پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری خود را از طریق پل های ارتباطی به نشانی های درج شده ارسال کنند.
 
 
اکانت تلگرام

m_sobhesepid@

دایرکت اینستاگرام

sobhezagros@

 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.