گروه: اخبار استان خبر: 137548 / تاریخ انتشار : 1398/7/1 ساعت : 15:18
مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان مطرح کرد

افزایش 100 درصدی تصادفات در کهگیلویه و بویراحمد/ وقوع بیش از 7 هزار فقره تصادف در سال 97

جلیل گفت: در شش ماهه اول امسال 20 هزار و ۲۴۷مورد ماموریت داشتیم که شامل 4 هزار و 724 مورد تصادف بوده است که در آن ۷هزار و ۴۵۷نفر مصدوم شدند و ۷۷نفر نیز فوتی داشتیم که یک برابر کل سال گذشته است شاید در پزشکی قانونی آمار فوتی ها نیز بیشتر باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: اورژانس استان ۴۵پایگاه شهری جاده ای و هوایی است دو پایگاه آن شهری است، بالغ بر ۲۸۰نیروی عملیاتی و ستادی در اورژانس استان فعالیت می کند که در استان با کمبود شدید نیرو مواجه هستیم.

 

محسن جلیل بیان کرد: ۱۲پایگاه مصوب دارای مجوز داریم که راه اندازی نشده است، سه پایگاه جدید نیز یکی در موگرمون، شماره ۶شهری یاسوج، یکی در منطقه  صعب العبور شاه غالب مجوز این سه تا نیز داده شده است که با راه‌اندازی آنها خدمات بهتری ارایه داده می شود.
 
 
وی افزود: سال گذشته 38 هزار و ۶۳۷ماموریت داشتیم، ۷هزار و ۲۶۰مورد تصادفی بود که ۱۲هزار و ۷۳۵نفر مصدوم داشتند و ۷۲ مورد نیز فوتی داشتیم و دو مورد حین انتقال فوت کردند.
 
 
جلیل ادامه داد: در شش ماهه اول امسال 20 هزار و ۲۴۷مورد ماموریت داشتیم که شامل 4 هزار و 724 مورد تصادف بوده است که در آن  ۷هزار و ۴۵۷نفر مصدوم شدند و ۷۷نفر نیز فوتی داشتیم که یک برابر کل سال گذشته است شاید در پزشکی قانونی آمار فوتی ها نیز بیشتر باشد.
 
 
وی ادامه داد: آمار تصادفات در شهریور ماه در استان وحشتناک بود که می توان گفت افزایش صد در صد داشته است .
 
 
در حال تکمیل ...
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.