گروه: اخبار استان خبر: 137515 / تاریخ انتشار : 1398/7/1 ساعت : 11:19

استخدام 25 نفر در مرکز فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد/شبکه بهداشت و درمان وابسته به شخص یا مسئول خاصی نیست

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان گفت: تصمیم داریم که تعداد 25 نفر نیروی جهت فوریتهای پزشکی استان از طریق آزمون و بصورت شرکتی جذب کنیم ، که اکنون در حال پیگیری روند قانونی آزمون و جذب آنها تا آذر ماه سال جاری هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در جمع کارکنان اورژانس و فوریت های پزشکی گفت : از هر اقدامی که باعث انگیزه و ایجاد نشاط کاری پرسنل فوریتهای پزشکی شود با تمام وجود حمایت می کنم.

 

محسن جلیل  در آئین هم اندیشی با پرسنل فوریتهای پزشکی کهگیلویه در شهر دهدشت اظهار کرد: افتخار می کنم صفر تا صد فعالیت خود را در فوریتهای پزشکی گذرانده ام و تمامی دغدغه های این مجموعه تلاشگر را با تمام وجود لمس کرده و می دانم و به همین دلیل تلاشم را معطوف برطرف کردن موانع و عوامل بی انگیزگی پرسنل کرده ام و  موضوع ارتقاء بهره وری که خواسته بسیاری از پرسنل فوریتهای پزشکی است را بزودی از طریق هیئت رئیسه دانشگاه تا حصول نتیجه پیگیری می کنم.
 
 
جلیل در گوشه دیگری از صحبت های خود با تاکید بر جذب 25 نفر پرسنل با اولویت فارغ التحصیل فوریتهای پزشکی و پس از آن کارشناس پرستاری با سابقه فعالیت در فوریتهای پزشکی گفت : تصمیم داریم که تعداد 25 نفر نیرو جهت فوریتهای پزشکی استان از طریق آزمون و بصورت شرکتی جذب کنیم ، که  اکنون در حال پیگیری روند قانونی آزمون و جذب آنها تا آذر ماه سال جاری هستیم، علاوه بر موارد فوق تعداد 12 نفر دیگر نیز طی آزمون و در قالب استخدام پیمانی تا پایان سال جاری جذب ، تا فشار کاری موجود در سیستم به حداقل برسد.
 
 
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان با تاکید بر ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی پرسنل افزود : از برنامه های ورزشی منظم برای پرسنل حمایت می کنم و در همین راستا تا پایان امسال المپیاد ورزشی زمستانه فوریتها را در لیکک بهمئی برگزار خواهیم کرد حتی الامکان کارانه پرسنل تحت تاثیر موضوعات آموزشی یا تنبهی قرار نخواهد گرفت و بدون تغییر به حساب آنها واریز خواهد شد.
 
 
 
لازم به ذکر است سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان در سفر کاری خود به کهگیلویه قبل از جلسه هم اندیشی با پرسنل فوریتهای پزشکی ، در نشستی دو ساعته  با سرپرست و مسولین شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه مسائل کاری را مورد تبادل نظر قرار داد.
 
 
در این نشست که سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، معاونین وی و مسئولان  بیمارستان امام خمینی حضور داشتند بر تعامل و همکاری دوجانبه در راستای خمات مفیدتر به بیماران تاکید کرد.
 
 
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان با برشمردن خدمات اورژانس و همکاری های آن با شبکه بهداشت و درمان گفت: ضمن اینکه فوریتهای پزشکی در چارچوب شرح وظایف سازمان اورژانس کشور بایستی فعالیت کند اما تعامل مثبت با شبکه های بهداشت و درمان در دستور کار ماست و از هیچگونه همکاری در راستای اهداف سازمانی خود دریغ نخواهیم کرد.
 
 
وی  به عنوان نمونه به 13 سورتی پرواز بالگرد صرفا جهت انتقال بیماران بیمارستان امام خمینی به شهرها و بیمارستانهای مجهز تر اشاره کرد و گفت: هرچند فوریتهای پزشکی برای انتقال بیماران از مراکز درمانی به مراکز دیگر محدودیت هایی دارد ولی هر زمان  به وجود آنها نیاز باشد کوتاهی نخواهد کرد، در همین راستا هم اکنون و با گذشت بیش از دو هفته بدلیل مشکل فنی آمبولانس های مراکز دیشموک و قلعه رئیسی و درغک و اسفندان ، تمامی بیماران این مراکز بوسیله آمبولانس های فوریتها به بیمارستان انتقال داده می شوند.
 
 
جلیل  در ادامه گفت: فوریتهای پزشکی آمادگی کامل خود را جهت آموزش رانندگان مراکز برای نگهداری و سرویس آمبولانس ها و همچنین پرسنل درمانی برای چگونگی اقدامات درمانی و مراقبتی از بیماران اعزامی در مرکز و حین انتقال بیماران را اعلام می کند.
 
 
در این جلسه سرپرست شبکه بهداشت و درمان نیز  گفت: دیدگاه ما ساختار محور است و چون این دیدگاه وابسته به شخص یا مسئول خاصی نیست تلاش خواهیم کرد در راستای اهداف سازمانی بهترین اقدامات را انجام دهیم.
 
 
طیب زادگان ادامه داد : همکاری فوریتهای پزشکی ، همکاری سازنده ای است و هر زمان به وجود آنها نیاز بوده است همراهی کردند.
 
 
وی با اشاره به تامین منزل سازمانی برای پایگاه سوق افزود: بزودی شرایط انتقال پایگاه سوق به منزل سازمانی مهیا خواهد شد و تلاش خواهیم کرد محیط فیزیکی برای ستاد فوریتهای پزشکی شهرستان در اختیار آنها قرار دهیم.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.