گروه: اخبار استان خبر: 137472 / تاریخ انتشار : 1398/6/31 ساعت : 19:22
یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت:

فرهنگ شهید و شهادت چیزی نیست که تربیت یافتگان غربی بخواهند آن را از جامعه حذف کنند/مسیر ما مسیر شهدا و تداوم راه روشن عاشورا است

فرهاد بابلی گفت:امروز فرهنگ شهید و شهادت چیزی نیست که نه دشمن و نه تربیت یافته گان غربی بخواهند آن را از جامعه حذف کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس در مراسم 31شهریور شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت:امروز جوانان با بصیریت ما همان کسانی هستند که امام راحل وعده تحقق و ادامه انقلاب را داده بود که ادامه حیات آن به رهبری مقام معظم رهبری در حال تعالی است.

وی افزود:امروز بصیریت جوانان انقلابی ما می تواند خنثی کننده توطئه های دشمنان باشد هر چند این کینه توزی و عناد روز به روز رنگ عوض می کند.

سرهنگ پاسدار فرهاد بابلی تصریح کرد: روزی در دفاع مقدس جوانان ما با تفنگ های ام یک، برنو در صحنه دفاع ا ز کشور حاضر می شدند ولی امروز جوانان ما با اعتلا از ظرفیت ها و اندیشه های فرهنگ عاشورا و تبعیت از ولایت فقیه موشک های ما مواضع دشمنان را چندصد کیلومتر دورتر هدف قرار می دهد و دشمنان را نابود می کنند.

وی گفت:امروز فرهنگ عاشورا باعث شد تا مسیر اربعین برای زائران با استفاده از ظرفیت عظیم نیروهای جبهه مقاومت صورت گرفت تا نمایش اقتدار شیعیان را در اربعین به تصویر بکشاند.

این فرمانده سابق دوران دفاع مقدس گفت:امروز اقتدار و عظمت ما مرهون فداکاری های است که جانانه ایستادند تا امروز ما در کل منطقه و جهان مرجع تصمیم گیری خیلی از مسائل هستیم.

وی در ادامه گفت:حذف نام و حماسه رشادت های شهدا از کتاب های درسی یکی از مصادیق عینی نفوذ در بدنه فرهنگ جامعه است که متاسفانه عده ای با بازی کردن در میدان دشمن در حال حذف این فرهنگ هستند.

بابلی گفت:امروز فرهنگ شهید و شهادت چیزی نیست که نه دشمن و نه تربیت یافته گان غربی بخواهند آن را از جامعه حذف کنند.

وی در ادامه گفت:امروز حضور در سوریه و عراق و دفاع از ارزش های دین اسلام است که این حضور باعث خنثی سازی داعشی شد که فرزند نامشروع رژیم صهیونیستی و امریکا است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تاکید کرد:مجاهدت رزمندگان ما در سوریه و عراق باعث شد تا این خط مقدم ما در مسیری قرار بگیرد تا کوچکترین تعرضی به خاک ما نشود و باید امروز کسانی که زیاده گویی می کنند خوب بدانند که این حضور در جبهه مقاومت باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان شده است.

وی تاکیدکرد:مقام معظم رهبری فرمودند که دوران بزن دررو گذشته است و کوچکترین خطا را پاسخی کوبنده و آنی خواهندداد که نمونه ان را در سرنگونی همین هواپیمای پیشرفته امریکایی به عینه دید.

بابلی گفت:مسیر ما مسیر شهدا و تداوم راه روشن عاشورا است که دیگر زمان سازش گذشته است و این را نوکران حلقه به گوش خود در منطقه به درستی احساس کردند و به عینه دیدند.

این فرمانده نظامی گفت:بیانیه گام دوم انقلاب بهترین راهبرد برای تعالی ادامه  راه روشن انقلاب در دهه پنجم انقلاب است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.