گروه: اخبار استان خبر: 137468 / تاریخ انتشار : 1398/6/31 ساعت : 12:59

بازار داغ دست بوسی مدیران دولتی از نمایندگان مجلس

رئیس جهاد کشاورزی دنا در حاشیه آئین کلنگ زنی آبیاری تحت فشار بیش از ۳۰۰ هکتار از باغات روستای کوخدان سی سخت به دست بوسی نامتعارفی از نماینده بویراحمد و دنا پرداخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روزها به سرعت می گذرد و رفته رفته به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم و نمایندگان فعلی و همچنین کسانی که در تاکپوی حضور در بهارستان هستند کارهای تبلیغاتی خود را از مدت ها پیش آغاز کرده اند و هر کس به شیوه خود به این کار می پردازد؛ برخی از ان ها حضور در مراسمات مختلف را انتخاب کرده اند، عده ای دیگر بر درب مراکز درمانی قفل می زنند و عده ای دیگر نیز با قشون کشی طایفه ای از این خانه به ان خانه می روند.

 

از طرف دیگر یکی از مواردی که در ایام نزدیک به انتخابات داغ می شود، انتصاب های انتخاباتی در ادارات مختلف است هر چند که استاندار کهگیلویه و بویراحمد نسبت به این مساله به شدت هشدار داده است اما به نظر می رسد برخی نمایندگان گوششان به این حرف ها بدهکار نیست.

 

اما این قضیه طرف دیگری نیز دارد؛ برخی مدیران شهرستان ها در نزدیکی انتخابات برای حفظ صندلی خود سعی در جلب نظر نماینده دارند و برای این کار از هیچ کوششی دریغ نمی کنند؛ که در جدیدترین مورد، این اتفاق در شهرستان دنا افتاده است.

 

در حاشیه آئین کلنگ زنی آبیاری تحت فشار بیش از ۳۰۰ هکتار از باغات روستای کوخدان سی سخت که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ غلام محمد زارعی می گوید روزی به شفایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا گفتم اگر توانستید بیل را از دست کشاورزان و باغداران کوخدان بگیرید بر پیشانی تان بوسه می زنم که امروز این کار را انجام می دهم.

 

شفایی بعد از آئین کلنگ زنی، اقدام به دست بوسی از زارعی می کند البته بر اساس شنیده ها نماینده بویراحمد و دنا از انجام این کار امتناع کرده است اما قطعا لاین اقدام در شان یک مدیر دولتی نیست که بخواهد چنین برخوردی با نماینده مجلس داشته باشد.

 

پیش از این نیز مدیر مخابرات بویراحمد در اقدامی نامتعارف به تعریف و تمجید از نماینده گچساران و باشت پرداخته بود که یکی دیگر از اقدامات نامتعارف مدیران دولتی در برخورد با نمایندگان مجلس بود.

 

به نظر می رسد استاندار باید نظارت بیشتری بر مدیران زیرمجموعه خود داشته باشد چرا که برخی از مدیران با چنین اقداماتی علاوه بر پایین آردن شان دیگر مدیران، صادر کننده پیام برای دیگر مدیران است و یک زنگ خطر برای مجموعه تحت امر کلانتری خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
،،،
1398/7/2 - 07:05
آخ بختمو وا مدیرل و دسبوسیشو
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.