گروه: اخبار استان خبر: 137409 / تاریخ انتشار : 1398/6/30 ساعت : 11:50
پس از پیگیری های صبح زاگرس؛

خبر خوش شهردار یاسوج برای اهالی شرف آباد/ آسفالت و جدول گذاری مناطق مختلف شرف آّباد یاسوج طی هفته های آینده

در چند روز گذشته پایگاه خبری صبح زاگرس پیگیر وضعیت آسفالت کوی آزادگان و همچنین فرعی های نیک پی در شرف آباد یاسوج شد، که به تازگی خبرهایی از شهردار یاسوج مبنی بر پیگیری وضعیت آن مناطق داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ توسعه زیر ساخت ها در شهرها یکی از وظایف مهم شهرداری ها است، در این خصوص مشاهده می شود در نقاط مختلف شهر یاسوج شاهد آسفالت خیابان ها بوده، اما مناطق مختلفی مانند شرف آباد از داشتن آسفالت محروم هستند.

 

در همین خصوص در منطقه شرف آباد یاسوج در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد و در کوی آزادگان فرعی های شهید نیک پی هرچند که زیر سازی آنها در چند سال گذشته انجام شده، اما هنوز از داشتن خیابان های آسفالت محروم است.(اینجا را بخوانید)

 

در همین خصوص و به تازگی شهردار یاسوج  به علت مشکلات منطقه شرف آباد و خبرهای این پایگاه خبری، خبر از پیگیری وضعیت آسفالت مناطق شرف آباد و  توجه به جدول گذاری در آن مناطق داده است.

 

شهردار یاسوج گفت: محله شرف آباد از محلات بزرگ شهر یاسوج است که در گذشته به دلیل اینکه به شهر یاسوج الحاق نشده بود، بدون ضوابط و نظارت لازم شکل گرفته است.

 

وی افزود: طی دو سال اخیر توجه ویژه ای به این محله و سایر محلات کمتر توسعه یافته شده، و پروژه های عمرانی خوبی نیز در این محله تعریف شده است، که مهمترین پروژه ای که می تواند چهره شهر یاسوج را تغییر دهد و محله شرف آباد را نیز متحول کند پروژه 45 متری بنسجنان - شرف آباد - دولت آباد - زیرتل است، که هم اکنون قریب به 70 درصد طول کل این مسیر 5 کیلومتری آزادسازی شده و پروژه های جدول گذاری، زیرسازی و دال گذاری در نقاط مختلف شرف آباد از جمله خیابان های مهر، نیک پی ها، انبار بذر اجرا شده و یا در دست اجراست.

 

شهردار یاسوج اضافه کرد: شروع ۲۰ هزار متربع آسفالت جدید در شرف آباد و طی هفته جاری عملیات اجرایی این آسفالت ها از محله حاجتی ها آغاز خواهد شد.

 

نستهن مقدم گفت: طی هفته های جاری عملیات 20 هزار متر مربع آسفالت در محله شرف آباد بدون هیچ گونه تشریفاتی شروع می شود و سایر کارهای عمرانی از جمله جدول گذاری، کانال دفع آب های سطحی، ادامه پیدا خواهد کرد.

 

شهردار یاسوج با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در شرف آباد یاسوج، عنوان کرد: برای خدمات دهی هرچه بهتر به محله شرف آباد لازم است مالکان جهت اجرای طرح تفکیک با شهرداری همکاری کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.