گروه: اخبار استان خبر: 137380 / تاریخ انتشار : 1398/6/29 ساعت : 13:37

تصاویر/واکنش جوانان آتش به اختیار دیشموک و عذرخواهی شهردار از خانواده شهداء

جوانان بخش دیشموک در اقدامی به حذف نام شهدا از تابلوی خیابان ها واکنش نشان دادند. آن ها با در دست داشتن تصاویری از شهدای بخش دیشموک در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جوانان بخش دیشموک در اقدامی به حذف نام شهدا از تابلوی خیابان ها واکنش نشان دادند. آن ها با در دست داشتن تصاویری از شهدای بخش دیشموک در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.

گفتنی است در چند روز اخیر در برخی از شهرهای کشور برخی از تابلوهای خیابان ها که به نام شدا مزین بودند را با تابلوهای جدیدی نامگذاری کردند که نام شهید از آن ها حذف شده بود.

در شهر دیشموک نیز سهل انگاری در تهیه چند عدد از تابلوهای ارسالی از تهران و حذف کلمه شهید از آن ها، واکنش هایی را در فضای مجازی به همراه داشت که در نهایت اقبال اکبری شهردار این شهر در مقام پاسخگویی برآمد و اتفاق رخ داده را سهل انگاری درساخت و نصب این تابلوها دانست.

 

در متن اقبال اکبری شهردار دیشموک آمده است؛

متاسفانه روز گذشته نصب دو عدد از تابلوهای راهنمایی معابر مزین به نام مبارک شهدا به علت حذف واژه شهید از تابلو دستاویزی برای زیر سوال بردن خدمات شهرداری در راستای زنده نگهداشتن یاد ونام شهدا شده است که شهرداری دیشموک ضمن عذرخواهی از اشتباه پیش آمده ،از کسانی که مدعی رهروی شهدا را داشته اند انتظار داشت قبل از طرح موضوع در فضای رسانه ای ومجازی ،شهرداری را در جریان موضوع قرار می دادند تا از اصل ماجرا مطلع می شدند که هدف ورسالت شهدا جز این نبوده است، اما قبل از اطلاع شهرداری به انتشار موضوع در فضای مجازی پرداخته واحساسات برخی شهروندان وخانواده های معزز شهدا را جریحه دار نموده اند.

ضمن عذرخواهی مجدد از خانواده های معظم شهدا وهمه مردم بخش دیشموک به استحضار می رساند نامگذاری معابر شهر دیشموک در اولین دوره شهرداری انجام شده وچون اکثریت معابر فاقد تابلو بوده اند شهرداری اقدام به خرید تابلو علائم نموده است واسامی کلیه معابر را برای شرکت تولید کننده ارسال نموده است وشرکت مذکور نیز تابلوها را در ۵بسته پلمپ شده برای شهرداری ارسال نموده وشهرداری نصب آنها را به یکی از جوانان شهرمان که خود از بسیجیان شناخته شده بخش بوده واگذار نموده وبه ایشان نیز تاکید نموده قبل از نصب به نوشته های تابلوها توجه شود که در صورت وجود هرگونه اشکال از نصب آنها تا اصلاح کامل خودداری گردد و در تعدادی از تابلوها حتی آنهایی که بنام شهدای عزیز نیز نبوده اند برخی نوشته ها حذف شده بودند وایشان دو عدد تابلو که بنام شهیدان عزیز شهید پرواز وشهید افروغ بوده اند را نصب نموده ومتوجه حذف وازه شهید نیز شده بود که ایشان بلافاصله با آقای نیک اخلاق تماس گرفته واز ایشان خواسته اند که نسبت به درج واژه شهید اقدام نمایند که در فاصله نصب تا اصلاح این تابلوها که کمتر از چند ساعت بوده است، برخی اقدام به انتشار عکس در فضای مجازی نموده اند لذا ضمن عذرخواهی مجدد از محضر خانواده های معظم شهدا وهمه رهروان واقعی آن عزیزان ، انتظار میرود انتشارکنندگان چنین مطالبی به خصوص عزیزانی که مسئولیت حقوقی دارند قبل از انتشار موضوع وجریحه دار نمودن احساسات عموم ،سعی در اصلاح نواقص داشته باشند چرا که هیچکدام از ما عاری از اشتباه نخواهیم بود.

خدمتگزار همه مردم شریف دیشموک اقبال اکبری

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است:

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 4 نظر
تارا
1398/6/29 - 15:31
دمشون گرم کار درستو اینا انجام دادن
rateup 0
 ratedown 0
زینب السادات الهام نیک
1398/6/29 - 15:33
مسئولین دارن مردم رو تحریک میکنن این خیانت ها نباید بدون پاسخ بمونه
rateup 0
 ratedown 0
محمد علی
1398/6/29 - 15:33
آفرین به این شهردار با جسارت
rateup 0
 ratedown 0
احسان
1398/6/29 - 16:41
عالی بود کارش
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.