گروه: اخبار استان خبر: 137359 / تاریخ انتشار : 1398/6/29 ساعت : 10:00
گزارش مردمی

گلایه ساکنان "شرف آباد" یاسوج از زیرسازی مکرر و بی توجهی به آسفالت خیابان ها/هدر روی بیت المال در اثر وعده های عملی نشده شهرداری +فیلم و تصاویر

یکی از ساکنان فرعی 7 شهید نیک پی شرف آباد گفت: فرزندان ما در این خیابان ها به علت وضعیت نامناسب و خاکی بودن به مشکلات و بیماری ها دچار شده ولی مسوولان اقدام به آسفالت آن نمی کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ توسعه زیر ساخت ها در شهرها یکی از وظایف مهم شهرداری ها است، در این خصوص مشاهده می شود در نقاط مختلف شهر یاسوج شاهد آسفالت خیابان ها بوده، اما مناطق مختلفی مانند شرف آباد از داشتن آسفالت محروم هستند

 

در همین خصوص در منطقه شرف آباد یاسوج در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد و در کوی آزادگان فرعی های شهید نیک پی هرچند که زیر سازی آنها در چند سال گذشته انجام شده، اما هنوز از داشتن خیابان های آسفالت محروم است.

 

ساکنان کوی آزادگان شرف آباد در خصوص مشکلات در آن مناطق اظهاراتی داشته، و خواستار پیگیری آنها بودند که مشروح آن در زیر آمده است.

 

یکی از ساکنان فرعی 7 شهید نیک پی شرف آباد با اشاره به نبود آسفالت در آن مناطق، گفت: خیابان شهید نیک پی و همچنین فرعی های دیگر فاقد آسفالت بوده، هر چند زیر سازی چند مرتبه انجام شده است، اما در این چند سال این خیابان ها و فرعی های همجوار هیچ آسفالتی به خود ندیده است.

وی افزود: از مسوولان شهری سوال می شود چرا در این چند سال این خیابان ها را زیر سازی کرده و از بیت المال هزینه های زیاد صرف می کنند اما کار را با آسفالت خیابان به سرانجام نمی رسد.

 

یکی دیگر از ساکنان این خیابان با اشاره به مشکلات نبود آسفالت این خیابان، گفت: چند سال است که ساکنان گرد و خاک را تحمل کرده اما چرا کسی نیست مشکل ما را بررسی کند مگر شهرداری مسوول آسفالت این مناطق نیست پس چرا رسیدگی نمی شود، همین موضوع سبب شده  تابستان ها گرد و خاک ناشی از وزش باد خانه ها را سرشار از آلودگی و در زمستان با مشکلات گل و لای مواجه هستیم.

از دیگر افراد و ساکنان این مناطق، عنوان کرد: در این مناطق امکانات اولیه شهر برای زندگی که توسط مسوولان شهر تامین شود وجود ندارد، یکی از این امکانات آسفالت است که مشکلات زیادی را برای شهروندان به وجود آورده است.

 

وی بیان کرد: فرزندان ما در این خیابان ها به علت وضعیت نامناسب و خاکی بودن به مشکلات و بیماری ها دچار شده، اما وجود مشکلات متفاوت در این خیابان سبب نشده که مسوولان اقدام به آسفالت آن کنند.

شهروندی دیگر از فرعی 7 شهید نیک پی ضمن انتقاد از بی نتیچه بودن پیگیری ها، بیان کرد: مشکلات خیابان های نیک پی به صورت مکرر به گوش مسوولان رسیده است، اما آنها پیگیری نمی کنند، بلکه شاهد افزایش مشکلات در این منطقه هستیم، در همین خصوص مشاهده می شود در ایام نزدیک انتخابات حتی برخی از اعضای شورای شهر در این منطقه رفت و آمد داشتند و وعده هایی را برای حل مشکلات داشته اما وعده های آنها عملی نشد.

 علاوه بر آسفالت نبودن فرعی های شهید نیک پی، ورودی کوی آزادگان در شرف آباد هر چند آسفالت داشته، اما نیاز به لکه گیری دارد و وجود شمار زیاد دست اندازها سبب گلایه شهروندان شده است.

مشکلات در خیابان های شرف آباد یاسوج تنها در زیر ساخت ها خلاصه نشده بلکه ساخت و سازهای غیر قانونی در برخی فرعی ها بر مشکلات شرف آباد اضافه کرده است، که نیاز است شهرداری با ورود به آن مناطق و با اولویت خیابان های فاقد آسفالت مانند فرعی هی شهید نیک پی اقدام به لکه گیری و سد معبر دیگر فرعی ها داشته باشد.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: 

 
خیابان های ورودی آزادگان شرف آباد:
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.