گروه: اخبار استان خبر: 137351 / تاریخ انتشار : 1398/6/29 ساعت : 10:48
گزارش تصویری

تصاویر/زیباسازی و مرمت مدارس بهمئی در قالب اردوهای طرح هجرت3

به همت دانش آموزان بسیجی تعدادی از مدارس شهرستان بهمئی در آستانه بازگشایی مرمت و زیباسازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛طرح بسیج سازندگی به منظور استفاده از نیروی با نشاط جوانان برای سازندگی کشور در زمینه غنی سازی اوقات فراغت از اهمیت بسیاری برخوردار است و در این راستا چند سالی است که طرح هجرت 3بسیج دانش آموزی برای تعمیر و زیباسازی محیط مدارس کشور با همکاری دو نهاد آموزش و پرورش و سپاه پاسداران در حال اجراست.

 در این طرح مدارس نیاز به تعمیر و زیباسازی توسط آموزش و پرورش به جهادگران بسیج دانش آموزی معرفی می شود و بسیجیان با نظارت کارشناسان به صورت داوطلبانه این کار خداپسندانه را انجام می دهند.

فرمانده و دبیر قرارگاه طرح شهید بهنام محمدی در این راستا به خبرنگار ما گفت: تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،شناسایی ،هدایت و بکارگیری قابلیتها،توانمندی ها و ظرفیت های دانش آموزان،افزایش دلبستگی دانش آموزان به فضاهای آموزشی، ارتقاء توان ،تخصصی و تجربه دانش آموزان و آشناسازی دانش آموزان با فرهنگ کار و تلاش فعالیتهای گروهی می باشد.

جهانگیر آشنا تصریح کرد: مرمت و زیبا سازی، نقاشی و رنگ آمیزی محیط داخلی و بیرونی مدارس،تعمیر و بازسازی اموال و امکانات آسیب دیده،جوشکاری،برق کاری و دیگر فعالیتهای عمرانی و سازندگی در قالب این طرح به صورت رایگان انجام می گیرد.

وی گفت:طرح هجرت دانش آموزی اهداف متعالی و بلندی دارد و از اولویت و اهمیت بالایی برخوردار است لذا با اهتمام سپاه ناحیه حوزه داشن آموزی و مدیران آموزش و پرورش این طرح علاوه بر اینکه مورد تایید و استقبال دانش آموزان شهرستان است،در میان بدنه اداری شهرستان هم از جایگاه مطلوبی برخوردار است.

در ادامه تصاویری از تلاش جهادگران بسیجی حاضر در این اردو را در روزهای پایانی تابستان و آستانه بازگشایی مدارس مشاهده کنید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.