گروه: اخبار استان خبر: 137342 / تاریخ انتشار : 1398/6/28 ساعت : 12:21
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

واکنش رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی به تصاویر پارکینگ خوابی کشتی گیران شهرستان در یاسوج

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی با تاکید بر اینکه 15 ورزشکار اعزامی بهمئی به این مسابقات در محیطی نامناسب استراحت کردند و همانگونه که اشاره شد، بی تدبیری میزبان مسابقات، عامل اصلی ایجاد این مشکل بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی ظهر امروز به تصاویر منتشر شده از خواب  شب گذشته کشتی گیران اعزامی به مسابقات استانی این شهرستان در مکانی نامناسب و دون شان ورزشکاران، واکنش نشان داد.

 

 

عاطفه بیوکانی با تایید این خبر گفت: کشتی گیران اعزامی بهمئی برای شرکت در مسابقات استانی که به میزبانی شهرستان بویراحمد در حال برگزاری است، به  دلیل کمبود خوابگاه مجبور شدند در پارکینگ و نمازخانه ای در هوای سرد یاسوج شب را به صبح برسانند که این اقدام میزبان بسیار ناراحت کننده و خارج از شئونات میزبانی است.

 

وی افزود:در دعوت نامه و قرارداد هیئت کشتی بویراحمد که میزبان مسابقات استانی است، تامین خوابگاه برای ورزشکاران بر عهده میزبان است اما با وجود دعوت بیش از 200 کشتی گیر و هیئت همراه به مسابقات از سراسر استان، تنها برای 50 نفر خوابگاه تامین شد و همین عامل موجب نارضایتی کشتی گیران شده است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان بهمئی با تاکید بر اینکه 15 ورزشکار اعزامی بهمئی به این مسابقات در محیطی نامناسب استراحت کردند و همانگونه که اشاره شد، بی تدبیری میزبان مسابقات، عامل اصلی ایجاد این مشکل بود.

 

بیوکانی با گلایه از مسئولان هیئت کشتی بویراحمد، گفت:وقتی ورزشکاران ما حامی ندارند و در سخت ترین شرایط با هزینه شخصی به مسابقات اعزام می شوند، با این بی مهری ها روبرو شوند، به یقین دلسرد می شوند و عاملی که بیشتر فرزندان مستعد شهرستان بهمئی در حوزه ورزش، خوزستان و دیگر استان های کشور را برای فعالیت خود انتخاب می کنند، همین بی مهری هاست.

 

وی در پایان با بیان اینکه به ورزشکاران شهرستان بهمئی حق می دهم از این برخوردهای سرد و بی احترامی ها، ناراحت و دلسرد شوند، گفت:از مسئولان استانی می خواهم این موضوع را پیگیری کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.