گروه: اخبار استان خبر: 137335 / تاریخ انتشار : 1398/6/28 ساعت : 07:38
نماینده کهگیلویه خبر داد

کلنگ زنی جاده‌ لنده- تشان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

هاشمی پور گفت:هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شده و مبلغ 40 میلیارد تومان جهت استارت کار در فاز اول در مهرماه تأمین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده لنده به تشان در مهرماه جاری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راههای کشور، مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی می شود.

 
عدل  هاشمی پور با اشاره به پیگیری و رایزنی های جدید جهت تأمین اعتبار و آغاز عملیات اجرایی جاده لنده به تشان گفت:هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شده و مبلغ 40 میلیارد تومان جهت شروع کار در فاز اول در مهرماه تأمین شده است.
 
 
نایب رئیس کمیسیون انرژی تأخیر انجام کار را ناشی از تغییرات بوجود آمده در نقشه های اجرایی دانست و اظهار داشت:  صمیمانه از مردم شریف لنده پوزش می طلبم و ضمن تشکر از همکاری های وزارت راه به ویژه دکتر خادمی و پیگیری های استاندار محترم استان جناب دکتر کلانتری، معاونت امور عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی، از کارفرما و مشاور پروژه درخواست اکید دارم به گونه ای برنامه ریزی و نظارت نمایند که  تأخیرات بوجود آمده تا حدود زیادی جبران گردد و مردم بیش از این منتظر نمانند.
 
 
وی گفت: از فرماندار شهرستان لنده انتظار دارم نسبت به انجام هماهنگی های لازم و در جهت رفع معارضات احتمالی تمام تلاش خویش را بکار گیرند.
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.