گروه: اخبار استان خبر: 137312 / تاریخ انتشار : 1398/6/29 ساعت : 12:23
در گفت و گو با رئیس آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه مطرح شد

اعلام آمادگی آموزش و پرورش دهدشت برای سال تحصیلی جدید

پورک پور گفت: روز یکشنبه جشن شکوفه ها و غنچه ها در مدرسه دخترانه فرهنگیان و روز دوشنبه اول مهرماه با حضور اعضای شورای اداری شهرستان زنگ بازگشایی مدارس در دبیرستان شاهد نواخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با فرارسیدن سال تحصیلی جدید دغدغه خانواده ها برای فرزندان بیشتر شده و نگرانی هایی نیز در این زمینه وجود دارد. مکان مدرسه از مهمترین دغدغه خانواده ها به شمار می رود.

 

همیشه درابتدای سال تحصیلی و در هفته های اول نگرانی مدیران مدارس از نداشتن معلم معضلی بود که هم برای دانش آموزان و هم مجموعه آموزش و پرورش نگران کننده بود.

 

علی پورک پور رئیس اداره آموزش و پرورش دهدشت در گفت و گو با خبرنگار صبح زاگرس گفت: سازماندهی نیروی انسانی در تمام مقاطع در آموزش و پرورش کهگیلویه بدون هیچ حاشیه ای صورت گرفته و هیچ مدرسه و کلاس درسی بدون معلم نخواهیم داشت.تمام مدارس در تمام شهرستان آماده شروع سال تحصیلی جدید هستند و کادر اداری و آموزشی با شعار زنگ مهر مقاومت  پای کار هستند و از اول مهر کلاس ها رسما آغاز به کار خواهند کرد.

 

پورک پور گفت: روز یکشنبه جشن شکوفه ها و غنچه ها در مدرسه دخترانه فرهنگیان و روز دوشنبه اول مهرماه با حضور اعضای شورای اداری شهرستان زنگ بازگشایی مدارس در دبیرستان شاهد نواخته خواهد شد.

 

وی در مورد پروژه مدرسه مسکن مهر گفت: با توجه به حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشوردر دهدشت، روند ساخت و ساز این مدرسه نیز باید تسریع پیدا کند و پس از آن تحویل آموزش و پرورش داده شود.

 

رئیس آموزش و پرورش کهگیلویه گفت: یکی از مشکلات ما که متوجه برخی از مدارس است، بدهی های آن ها به ادارات خدمات رسان از جمله اداره برق است که با همکاری و هماهنگی های صورت گرفته توسط فرماندار شهرستان کهگیلویه توافق شده که نهادهای خدمت رسان در آستانه شروع سال جدید تحصیلی همکاری لازم را با این مدارس داشته باشند.

 

پورک پور تصریح کرد: با توجه به سازماندهی نیروهای انسانی مدارس، همه مدارس در شهرستان کهگیلویه آمادگی لازم جهت آغاز سال تحصیلی جدید را دارند و به امید خدا امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم در هیچ یک از مدارس شهرستان نخواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
نیوشا
1398/6/29 - 15:34
همش شانتاژ خبریه
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.