گروه: اخبار استان خبر: 137277 / تاریخ انتشار : 1398/6/27 ساعت : 11:33
مدیر اداره آموزش و پرورش بهمئی

کمبود معلم خانم در مدارس متوسطه بهمئی مشهود است/تذکر جریده به مدیران مدارس در خصوص حرمت ماه محرم

صادق جریده گفت: کمبود نیرو در متوسطه اول و دوم در بهمئی نداریم اما در بحث نیروهای خانم با کمبود معلم روبرو هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نشست پروژه مهر همراه با مراسم توزیع تجهیزات ورزشی "مهر با نشاط" در دفتر مدیریت آموزش و پرورش بهمئی با حضور مدیران، معاونین، مسئول تربیت بدنی و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد.

مدیر اداره آموزش و پرورش بهمئی در ابتدای نشست با خیر مقدم به مدیران و مربیان تربیت بدنی و تقدیر از اصحاب رسانه، گفت: گزارش کاملی از پروژه مهر برابر با دستورالعمل در تمامی مدارس شهرستان اجرا می شود.

صادق جریده با اشاره به  آمادگی کامل برای شروع سال تحصیلی جدید، گفت: کمبود نیرو در متوسطه اول و دوم نداریم اما در بحث نیروهای خانم با کمبود معلم روبرو هستیم.

وی با اشاره به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، این ایام را به فرهنگیان و دانش آموزان و همچنین پذیرفته شدگان در آزمون سراسری به خصوص رتبه های برتر شهرستان در رشته های علوم پزشکی تبریک گفت.

جریده در ادامه افزود: برای بازگشایی مدارس در روز اول مهرماه در مدارس حضرت رقیه(س) و حضرت سمیه(س) جشن بازگشایی مدارس داریم.

وی گفت: همچنین جشن شکوفه ها در مدرسه حجاب و جشن غنچه ها در مدرسه شمیم یاس برگزار می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش بهمئی افزود: با توجه به اینکه در ماه محرم قرار داریم، مدیران موظفند جشن های مدرسه را طوری برگزار کنند که حرمت این ایام حفظ شود و از چارچوب آموزه‌های دینی خارج نشود.

در ادامه نشست پروژه مهر، مراسم توزیع تجهیزات ورزشی مدارس با حضور مدیران شهری و روستایی مدارس اجرا شد.

جریده گفت: زنگ ورزش یکی از مهم ترین ساعت ها برای دانش آموزان است و اداره آموزش و پرورش مبلغ200 میلیون ریال اقلام ورزشی خریداری کرد که امروز بین مدارس توزیع می شود.

وی به مدیران مدارس توصیه کرد که از اموال عمومی در مدارس به خوبی محافظت کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی در ادامه افزود: وسایل بهداشتی به مبلغ ۳0۰ میلیون ریال در حال خرید است که هفته آینده توزیع می شود و تعداد ۵۰ قوطی رنگ از طرف فردی خیر به آموزش و پرورش اهدا شد که در آینده برای اجرای برنامه حیاط پویا بین مدارس توزیع می شود.

جریده به مدیران مدارس هشدار داد که بحث ایمنی مدارس را مد نظر قرار دهند و هنگام نصب پرچم ها و اجرای حیاط پویا مواظب رعایت نکات ایمنی باشند.

در ادامه تصاویر بیشتری از این نشست را مشاهده کنید:

---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.