گروه: اخبار استان خبر: 137276 / تاریخ انتشار : 1398/6/27 ساعت : 11:37
همگام با جهادگران سلامت در روستای دیل:

لبخند شیرین خدمت در مناطق محروم گچساران/"سلامتی" هدیه پزشکان جهادگر به مردم+تصاویر

تیم‌های پزشکی به مناطق محروم گچساران عزیمت می کنند تا با ارائه خدمات درمانی رایگان سلامتی را به مردمان این دیار محروم هدیه دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،یکی از برنامه‌های جهادی بسیج اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند، این بار نیزبه همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان گچساران، پزشکان جهادگر به منطقه محروم روستای دیل اعزام شدند تا به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه دهند.

در این اعزام پزشک متخصص و عمومی، ماما، پرستار، کارشناس بهداشت و دندان‌پزشک با تجهیزات لازم حضور داشتند و خدمات درمانی مختلفی به مردم این منطقه نیز ارائه شد.

ایاز عباسی،مسئول بسیج جامعه پزشکی گچساران در گفت‌و‌گو با این پایگاه خبری تحلیلی دراین خصوص اظهار کرد:با مساعدت سازمان بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان گچساران در برنامه های مختلف تیم های درمانی جهادی برای ارائه خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی به مناطق حاشیه‌ شهری ، روستاها و مناطق کم برخوردار این شهرستان اعزام می شوند.

وی گقت:خدمت‌رسانی به اقشار محروم جامعه در راستای محرومیت‌زدایی در حوزه سلامت و بهداشت از اهداف اصلی برنامه‌های پیش رو است که از مهمترین اهداف بسیج جامعه پزشکی خدمت به مردم مناطق محروم و ارائه خدمات پزشکی و درمانی رایگان است.

عباسی افزود:تیم‌های جهادی پزشکی که متشکل از پزشک متخصص، عمومی، ماما، دندانپزشک، پرستار، مشاوره، کارشناسان بهداشت و تغذیه و داروخانه همراه با وسایل و تجهیزات موردنیاز نیزبرای ارائه خدمات به مناطق محروم نیز اعزام می شوند.

وی اظهارکرد:در این اعزام ها در بخش‌های تخصصی، عمومی، مامایی، بهداشتی و مشاوره ارائه خدمت می شود وخدماتی که در این اعزام ها ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی و متخصص،خدمات دندانپزشکی، تست قند خون و فشار خون و... به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است.

عباسی تصریح کرد:در این اردوی جهادی یکروزه تیم های جهادی پزشکی با استقرار در مرکز سلامت روستای دیل این شهرستان و با برنامه‌ریزی دقیق و پیش‌بینی شده، موفق به ارائه خدمات سلامت و پزشکی به 250 نفر از ساکنان این منطقه شدند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.