گروه: اخبار استان خبر: 137273 / تاریخ انتشار : 1398/6/26 ساعت : 18:36

تعریف و تمجید رئیس آبفای دنا از پیمانکار خطوط فاضلاب/۵۰ درصد از لوله گذاری فاضلاب سی سخت به پایان رسده است+تصاویر

رئیس آب و فاضلاب شهری سی سخت از لوله گذاری ۵۰ درصد از خطوط فاضلاب سی سخت گذاری 50 درصد از خطوط لوله فاضلاب این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس امور آب و فاضلاب شهری سی سخت از لوله گذاری 50 درصد از خطوط لوله فاضلاب این شهر خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 21 کیلومتر خط لوله فاضلاب با 1400 انشعاب در شهر سی سخت کار شده است.

 

وحید نوروزی عملکرد پیمانکار را خوب ارزیابی کرد و گفت: سرعت عمل این پیمانکار در روند اجرایی پروژه خوب بوده و به دلیل دیر وصول شدن جواب آزمایش خاک محل های حفاری شده، این نقاط از خیابان که کنده کاری شده است گاها دیر آسفالت می شوند که این بر می گردد به آزمایشگاه خاک که در سطح استان تنها یک آزمایشگاه در این خصوص وجود دارد.

 

نوروزی سیستم تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت را از باکیفیت ترین و مدرترین سیستم در کشور عنوان کرد و افزود: برای این تصفیه خانه و خطوط لوله انتقال فاضلاب تاکنون بیش از 13 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی هزینه شده است.

 

وی گفت: به زودی و با تامین اعتبارات لازم حدود 20 کیلومتر دیگر از خط لوله انتقال فاضلاب شهر سی سخت به شبکه تصفیه فاضلاب متصل خواهد شد.

 

---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.