گروه: اخبار استان خبر: 137271 / تاریخ انتشار : 1398/6/26 ساعت : 16:43
مدیر ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

برگزاری دوره آموزشی و تربیتی ۱۰۰ نفر از مدیران کانون های فرهنگی بویراحمد و دنا در سی سخت

دولت آبادی گفت: دوره آموزشی و تربیتی ویژه مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان های بویراحمد و دنا در روز چهارشنبه در دو نوبت در شهر سی سخت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد علیرضا دولت آبادی گفت: امروزه یکی از نیازهای ضروری در جهت تبیین اندیشه های اسلامی و باورهای دینی، بهره مندی از ظرفیت های برنامه های آموزشی است.

 

علیرضا دولت آبادی اظهار داشت: به همین جهت، دوره آموزشی و تربیتی ویژه مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان های بویراحمد و دنا فردا چهارشنبه، ۲۷ شهریور در دو نوبت صبح و عصر در شهر سی سخت برگزار می شود.

 

 

وی با اشاره به برگزاری اختتامیه طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» همزمان با برگزاری این اردو و دوره آموزشی، یادآور شد: هم افزایی و ارتقاء دانش مدیران کانون های فرهنگی و هنری، ایجاد وحدت رویه و برنامه ریزی جهت برنامه های نیمه دوم سال جاری از اهداف این طرح و دوره است.

 

 

دولت آبادی از حضور حدود ۱۰۰ نفر از مدیران کانون های فرهنگی و هنری شهرستان های بویراحمد و دنا در این همایش خبر داد و گفت: کارگاه های آموزشی با محوریت توانمندسازی کانون ها، نقد و بررسی و پرسش و پاسخ پیرامون فعالیت کانون ها، مدیریت فرهنگی و سواد رسانه ای را در این دوره آموزشی خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.