گروه: اخبار استان خبر: 137244 / تاریخ انتشار : 1398/6/26 ساعت : 20:07
باز هم جاده سوق – دهدشت خبر ساز شد

واژگونی خودرو پژو 405 در جاده خون + تصاویر

جاده سوق _ دهدشت که از خبرسازترین جاده ها به شمار می رود باز هم خبر ساز شد. شب گذشته یک دستگاه پژو ۴۰۵ در جاده سوق _ دهدشت به علت نبود شانه مناسب، علائم راهنمایی و رانندگی و تاریکی مسیر از جاده اصلی منحرف شده و پس از انحراف از جاده، واژگون شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده سوق _ دهدشت که از خبرسازترین جاده ها به شمار می رود باز هم خبر ساز شد. شب گذشته یک دستگاه پژو ۴۰۵ در جاده سوق _ دهدشت به علت نبود شانه مناسب، علائم راهنمایی و رانندگی و تاریکی مسیر از جاده اصلی منحرف شده و پس از انحراف از جاده، واژگون شد.

 

خوشبختانه تنها سرنشین این اتومبیل زنده ولی از ناحیه کتف و یکی از پاها شکستکی دارد.

راننده اتومبیل در گفت و گو با صبح زاگرس گفت: وقتی که در راه برگشتن به منزل خود بودم در مسیر نوربالای خودروی مقابل دید مرا به شدت مختل کرد و چون خط سفید در حاشیه جاده وجود نداشت چرخ های خودرو از مسیر خارج و به علت نبود شانه مناسب و علائم راهنمایی و رانندگی از مسیر خارج شدم. پس از آن کنترل اتومبیل از دست من خارج شد وچند معلق خورد و در نهایت با کمک مردم و آمبولانس به بیمارستان منتقل شدم.

این شهروند سوقی ضمن گلایه از مسئولان گفت: چند نفر باید در جاده های ما جان خود را از دست دهند تا شاید کسی به فکر بیفتد و اینگونه مشکلات را برطرف کند؟ تا کنون در جاده های ما مخصوصا در همین جاده سوق دهدشت جوانان زیادی بر اثر حوادث رانندگی یا جان خود را از دست داده و با به شدت صدمه دیده اند.

 

وی افزود: سال هاست که این جاده در دست تعمیر قرار دارد و به بازیچه ای برای وعده های انتخاباتی تبدیل شده اما هنوز که هنوز است استاندارد های لازم جاده ای را ندارد. امیدواریم که مسئولین قبل از اینکه اتفاقات ناگوارتری برای مردم به وقوع بپیوندد اقدامات لازم را در این زمینه صورت دهند.

 

در این جاده چند پل بدون حفاظ وجود دارد که  ارتفاع زیاد برای چنین پل هایی میتواند خطرات بسیاری به بار آورد و لزوم استفاده از حفاظ و گاردریل جهت افزایش ایمنی جاده بیش از پیش احساس می شود.
 
گفتنی است که محل تصادف این اتومبیل در کنار همان پلی است که در سال های گذشته  براثر نداشتن همین علایم و امکانات باعث وقوع تصادف مهیب خودروی بانک و سواری ویژه شد که در نهایت  آتش سوزی خودرو ویژه باعث زنده سوختن یک جوان بی گناه راننده و سرنشینان آن شد.

استان کهگیلویه و بویر احمد در سال ها و ماه های اخیر آمار بالایی در زمینه تصادف و سوانح جاده ای را به خود اختصاص داده که جای نگرانی دارد. بسیاری از جاده های استان شرایط استاندارد را نداشته و هر روزه حوادث ناگواری از این جاده ها مخابره می شود.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.