گروه: اخبار استان خبر: 137227 / تاریخ انتشار : 1398/6/26 ساعت : 06:59

بازدید نماینده کهگیلویه از طرح های نیمه کاره در بهمئی/تقدیر هاشمی پور از بزرگواری برای آبرسانی از سد کوثر

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه ی دیدارهای مردمی خود به دیدار ساکنان مسکن مهر شهرستان بهمئی رفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  نماینده مردم  کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه ی دیدارهای مردمی خود به دیدار ساکنان مسکن مهر شهرستان بهمئی رفت.

 
در این محفل گرم و صمیمی ابتدا امام جماعت محله و تعدادی از ساکنان، ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات عمومی و زیر ساختی عدل هاشمی پور در جهت توسعه منطقه، به بیان مشکلات مسکن مهر پرداختند که در پایان موارد زیر به منظور کاهش و رفع مشکلات محله در دستور کار قرار گرفت.
 
نایب رئیس کمیسیون انرژی طرح مسکن مهر را از اقدامات ارزشمند و ماندگاری دانست که ضعف در مدیریت و کیفیت به ویژه در نظارت و اجرا موجب نارضایتی ساکنان گردیده که توجه بیشتر مسئولان در تقویت و رفع مشکلات، پاسخی به رفع نیازمندی ها و مطالبات ساکنان است.
 
عدل هاشمی پور ضمن تقدیر از تلاش‌ها و اخذ مجوزهای نماینده سابق مردم شهرستان های چهارگانه نظیر آبرسانی از سد کوثر گفت: 16 کیلومتر لوله گذاری شده، 4 کیلومتر در دست اقدام و مابقی لوله ها نیز خریداری شده که بزودی در محل پروژه وارد می شوند.
 
مهندس هاشمی پور ایستگاه تقویت برق را یکی دیگر از خدمات برشمرد که دکل های آن در حال استقرار در محل هستند.
 
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس تکمیل محوطه و حیات مسجد و نیز جدول گذاری آن را  که مطالبه مردم بود در دستور کار قرار داد و مقرر شد با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی مبلغ 500 میلیون تومان از محل اعتبارات نفت، به این امور اختصاص یابد.
 
مهندس هاشمی پور هماهنگی دستگاههای متولی و خدمات رسان را جهت رفع سایر نیازمندی های شهری مسکن مهر ضروری دانست و بر آن تأکید نمود.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.