گروه: اخبار استان خبر: 137194 / تاریخ انتشار : 1398/6/27 ساعت : 08:13

پلی که قرار بود گره گشای ترافیک باشد اکنون مولد ترافیک است/میدان آریوبرزن یاسوج همچنان غرق در ترافیک+تصاویر

پل سوم بشار در یاسوج که قرار بود گره گشای ترافیک باشد اما گویا این ترافیک را به منطقه ای دیگر انتقال داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،یکی از اهداف ساخت و بهره برداری از پل چهارم بشار حل مشکل گره ترافیکی در منطقه اکبرآباد شهر یاسوج بود اما بعد از گذشت بیش از 8 ماه از افتتاح یک فاز پل سوم بشار می بینیم که این گره ترافیکی همچنان وجود دارد و گاهی به مراتب بد تر نیز شده است.

کمربندی پل سوم  بشار راننده ها را به جاده نقاره خانه و اکبرآباد منتقل می کند و این موضوع نیز باعث شده است که گاهی شاهد ترافیک های طولانی در این منطقه باشیم، از طرفی جانمایی نامناسب در برخی از بلوارها و میدان ها نیز بر این ترافیک افزوده است.

خیلی از مردم امیدوار بودند که با افتتاح پل چهارم مشکل ترافیک بر طرف می شود اما اکبرآباد همچنان غرق در ترافیک است و مشخص نیست که این مشکل چه زمانی قرار است برطرف شود.

اوایل شب که می شود نیاز است که حتما یک پلیس راهنمایی و رانندگی در میدان آریوبرزن بایستد و مردم را راهنمایی کند، در این میدان چراغ راهنمایی و رانندگی نصب است که گویا این چراغ نیز  به دلیل اینکه نتوانسته گره گشای مشکل باشد خاموش است.

پل چهارم بشار نیز که  90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد قرار است که به روستای سروک متصل شود و که از آن طرف باز هم به منطقه اکبرآباد ختم می شود و ترافیک این منطقه چند برابر می شود.

انتظار می رود که مسئولان استان فکری اساسی برای ترافیک شهر یاسوج کنند فکری که داروی موقت نباشد و درمان واقعی شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.