گروه: اخبار استان خبر: 137178 / تاریخ انتشار : 1398/6/25 ساعت : 11:18

ثبت رکورد جدید طناب‌زنی جهان توسط ورزشکار یاسوجی

ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد در ورزشگاه 15 هزار نفری شهر یاسوج با حضور نمایندگان سازمان جهانی ایمارو رکورد دو با طناب جهانی را جابجا کرد و رکورد جدیدی را به نام خود به ثبت برساند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  ناصر احمدی 34 ساله ورزشکار امدادگر یاسوجی هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد، با ثبت رکورد جهانی طناب زنی، ۱۶۰۹ متر در حال دویدن را در زمان ۶ دقیقه و۳۰ ثانیه، به نام خود به ثبت رساند.‌این رکورد زنی با حضور مسئولان ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران، در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری یاسوج‌ برگزار شد.

 

این ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی با بیان اینکه پس از ثبت این رکورد جهانی آن را تقدیم رهبر انقلاب خواهم کرد، گفت: هلال احمر یک سازمان امدادی است و سر و کار آن با فوریت هاست لذا نیروهای این سازمان باید همیشه آماده واکنش سریع باشند تا در هنگام حوادث حضور موثر و کارگشایی داشته باشند.

 

ناصر احمدی از مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد برای مهیا سازی زمینه این ثبت رکورد تشکر کرد و افزود: قبلا در دو با طناب رکوردهایی را در کتاب کشوری رکوردها به ثبت رساندم و حالا وقت آن بود که این رکوردها را ثبت جهانی کنم که به همین خاطر مراسم امروز با حضور نمایندگان سازمان جهانی ایمارو برگزار می شود.

 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.