گروه: اخبار استان خبر: 137150 / تاریخ انتشار : 1398/6/25 ساعت : 08:10
فرمانده نیروی انتظامی بهمئی خبر داد

آغاز توقیف خودروهای پلاک اداری بهمئی در ایام تعطیل

سرهنگ تقوی نژاد گفت: فرآیند اجرای قانون توقیف خودروهای پلاک اداری بهمئی در ایام تعطیل از ابتدای هفته جاری در شهرستان بهمئی آغاز شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرمانده نیروی انتظامی بهمئی از تلاش جدی برای برخورد با متخلفان استفاده شخصی از خودروهای بیت المال در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ نوراله تقوی نژاد با تسلیت ایام سوگواری محرم،گفت: تردد خودروهای پلاک دولتی خارج از ساعات اداری و در روزهای تعطیل بدون داشتن حکم مأموریت و برگ تردد برابر ماده 5 آیین نامه چگونگی و نحوه استفاده از خودروهای دولتی ممنوع است.

 

وی تصریح کرد: در شهرستان بهمئی با تاکید فرمانداری و جدیت نیروی انتظامی، خودروهای دولتی که در ساعت غیر اداری و ایام تعطیل بدون داشتن حکم مأموریت تردد کنند، ضمن اعمال قانون وسیله توقیف و مراتب هم به مرجع قضایی منعکس می شود.

 

فرمانده انتظامی بهمئی افزود: اداراتی که خودروی آنها پلاک قرمز نیست اما متعلق به بیت المال است، هم برابر مصوبات شهرستانی توقیف می‌شوند.

 

سرهنگ تقوی نژاد در خصوص اجرای این مصوبه گفت: فرآیند توقیف خودروهای پلاک اداری از ابتدای هفته جاری در شهرستان شروع شد و هر خودرویی که در تایم غیر اداری بدون داشتن مجوز در حال تردد در سطح شهرستان باشد،  توسط ماموران نیروی انتظامی توقیف و اعمال قانون می شود.

 

وی در هشدار به کسانی که قصد سفر سفر کربلا دارند، گفت: در سراسر کشور دفاتر جعلی زیادی هستند که اقدام به ثبت نام زائر می کنند ؛از مردم انتظار داریم که قبل از ثبت نام از نیروی انتظامی استعلام اعتبار این دفاتر را بگیرند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.