گروه: اخبار استان خبر: 137133 / تاریخ انتشار : 1398/6/24 ساعت : 11:31

ساماندهی وضعیت جاده‌های کهگیلویه و بویراحمد با ورود مدعی العموم/ مهلت یک ماهه دادستانی به مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

کابوس تصادفات جاده‌ای و جان باختن بسیاری از هموطنانمان در استان کهگیلویه و بویراحمد طی سال‌های اخیر روند رو به رشدی داشته که با افزایش حوادث جاده‌ای مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تصادفات زیادی در سطح جاده‌ای  این استان صورت می‌گیرد بر مرتفع نمودن نقاط حادثه خیز جاده‌ای در سطح راه‌های ارتباطی استان تاکید کرد.مهرداد کرمی با اشاره به مکاتبات انجام شده با مدیرکل راهداری استان  کهگیلویه و بویراحمد در خصوص  تصادفات جاده ای  به جاده سادات (یاسوج- دهدشت) که فاقد کمترین مختصات جاده‌ای است، اشاره و اظهار کرد: این جاده فاقد علائم راهنمایی و رانندگی کافی است و روزانه شاهد وقوع تصادفات مرگ بار در سطح این محور هستیم.

 

وی عنوان کرد: مهلت یک ماهه‌ای به مدیرکل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص توجه جدی به تهویه هوا در تونل‌های احداثی مسیر‌های ارتباطی استان و استاندارد نمودن کامل آن‌ها داده شده است.


دادستان یاسوج در ادامه بر حضور مرتب گشت‌های راهداری در جاده‌های این استان علی الخصوص محور‌های پرتردد و حادثه خیز تاکید کرد.


نصب تابلو و علائم هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی در سطح تمامی جاده‌های استان و تجهیز محور‌های ارتباطی به دوربین مداربسته به اندازه لازم و کافی از دیگر مواردمطرح شده از سوی دادستانی به عنوان مدعی العموم در مکاتبه با مدیرکل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد است.

 

منبع: میزان

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.