گروه: اخبار استان خبر: 137124 / تاریخ انتشار : 1398/6/23 ساعت : 20:37
واکنش یک فعال سیاسی به قفل و کلید تاجگردون در داغ های مجازی؛

همین بی قانونی هاست که پدر این مملکت را درآورده است/دوران کارهای پوپولیستی به سرآمده است/به جای هیاهو پاسخگوی انتصاب مدیران نالایق باشید

یک فعال سیاسی نوشت: باور کنید دوران کارهای پوپولیستی به سرآمده است! پس لطف بفرمایید کلید را بیاورید و پس بدهید و به جای این همه هیاهو پاسخگوی انتصاب این مدیران نالایق باشید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سعید رحمانی اصل از فعالین سیاسی شهرستان گچساران در صفحه مجازی خود با انتشار مطلبی به ماجرای قفل زدن نماینده گچساران و باشت بر در ساختمان مرکز MRI گچساران واکنش تندی نشان داد و نوشت:

در پیج اینستاگرام جناب آقای تاجگردون نماینده محترم شهرستان گچساران و باشت دیدم که درب مرکز ( ام آر آی ) را قفل نموده و کلیدش را با توضیحات و توجیهاتی که برای خودشون داشتن به همراه خود به خانه !! آورده بودند :

۱- لطف کنید کلید بیاورید و پس بدهید چون همین بی قانونیهاست ! که پدر این مملکت را از سطوح کلان مملکت تا شهرستانهای کوچک درآورده است .

۲- یه سوزن که به دیگران می زنید حواستان به نقش جوالدوز !!! هم باشد.

به نظر خودتان حال به جای این حرکت که قفل بر این درب می زدید ، بهتر نبود لطف می فرمودید و از مدیران شایسته و کارآمد در این مدت استفاده می کردید که اکنون شاهد این سرافکندگی نباشیم!!؟؟؟

۳- باور کنید دوران کارهای پوپولیستی به سرآمده است! پس لطف بفرمایید کلید را بیاورید و پس بدهید . و بجای این همه هیاهو پاسخگوی انتصاب این مدیران نالایق باشید.

 

 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.