گروه: اخبار استان خبر: 137102 / تاریخ انتشار : 1398/6/25 ساعت : 12:02

کنده کاری هایی که مردم دهدشت را دست می اندازند+ تصاویر

مدتی است که شهرداری دهدشت اقدام به آسفالت معابر و خیابان هایی از شهر دهدشت کرده که بیشتر این فعالیت مربوط به خیابان هایی است که فرسوده و قدیمی تر هستند و از شرایط مناسبی برخوردار نیستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده ها و خیابان های درون شهر از جمله مهمترین خدمات شهری محسوب می شوند و از جمله اساسی ترین اقداماتی که شهرداری هر شهر باید انجام دهد آسافت مناسب خیابان هاست.

 

کیفیت معابر شهری تاثیر مستقیم و موثر بر کیفیت زندگی شهروندان دارد اما آسفالت خیابان ها و معابر در شهر دهدشت بعنوان مرکز شهرستان وضعیت مطلوبی ندارد.

 

مدتی است که شهرداری دهدشت اقدام به آسفالت معابر و خیابان هایی  از شهر کرده که بیشتر این فعالیت مربوط به خیابان هایی است که فرسوده و قدیمی تر هستند و از شرایط مناسبی برخوردار نیستند.

اما تاخیر در آسفالت خیابان های کنده کاری شده دهدشت موجب کلافگی و سردرگمی شهروندان شده است، یکی از شهروندان دهدشتی که از این کنده کاری ها متضرر شد، در گفت و گو با کهگیلویه گفت: شب گذشته در حالی که با موتور سیکلت از این خیابان عبور می کردم، تاریکی هوا موجب کم شدن دید شد و پس از برخورد با کنده کاری های خیابان موجب برهم خوردن تعادل موتورسیکلت شد و در نهایت باعث شکستگی دست و جراحت های جزئی دیگر شدم.

 

این شهروند گفت: مراتب را از طریق دستگاه قضا دنبال کرده و از شهرداری دهدشت نیز شکایت کرده که هیچ گونه علائم راهنمایی و هشداردهنده در خیابان نصب نشده و همین امر موجب تصادف موتورسیکلت شد.

 

عدم رعایت اصول ایمنی در راه سازی ها یکی از مواردی است که همیشه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و این موضوع هم اکنون در بسیاری از فعالیت های عمرانی شهری و بین شهری شهرستان کهگیلویه وجود دارد و بارها خبرهای ناگواری از شهرستان کهگیلویه منتشر شده است.

 

در اامه تصاویر تکمیلی آمده است:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.