گروه: اخبار استان خبر: 137075 / تاریخ انتشار : 1398/6/23 ساعت : 10:08
بسته ورزشی

رقابتهای"ووینام"قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یاسوج آغاز شد/قضاوت کوبل داوری هندبال بانوان کهگیلویه وبویراحمد در کشور/دعوت 6 بازیکن و یک مربی استان به اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.
 

رئیس هیات ورزشه ای رزمی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

رقابتهای"ووینام"قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یاسوج آغاز شد

رقابتهای ووینام قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یاسوج آغاز شد

حسینان رئیس هیات ورزش های رزمی کهگیلویه وبویراحمد گفت :رقابتهای ووینام قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یاسوج آغاز شد.

 
سید مسلم حسینیان ،رئیس هیات ورزش های رزمی کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:در این رقابتها 150 نفر ورزشکار رزمی از 11 استان کشور حضور دارند و به مدت دو روز با هم رقابت می کنند.
 
حسینیان ،رئیس هیات رزمی استان اظهار داشت: این رقابتها در چهار رده سنی نونهالان ،نوجوانان ،جوانان و بزرگسالان و در استایل های مبارزه (ووینام) هنرهای فردی ،دفاع شخصی و حرکات آکروباتیک برگزار می شود.
 
رئیس هیات رزمی استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه این رشته و میزبانی این مسابقات تصریح کرد:نفرات برتر این رقابتها به اردوی تیم ملی ووینام کشور جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی آسیا دعوت می شوند.
 
رقابتهای ووینام قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از 22 لغایت 23شهریورماه صبح و عصر در سالن شهید پایدار دولت آباد شهر یاسوج در حال برگزاریست.

*******************

بازدید افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور از پیست اسکی دنا

بازدید افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور از پیست اسکی دنا

افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور با حضور در پیست اسکی کاکان از امکانات و تجهیزات این پیست بازدید کرد.

 
در این بازدید سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی کشور بهمراه دلباز جو معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ،محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت ،اسد پور سرپرست هیات اسکی استان و ایموری ،نصیریان ،حسینی و فرجی کارشناسان و ناظرین دفتر فنی و مهندسی اداره کل حضور داشتند.
 
افتخاری ،رئیس فدراسیون اسکی در این بازدید ضمن تشکر از حمایت ها و پیگیریهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه ورزش اسکی گفت :پیست اسکی کاکان یکی از بهترین پیست های اسکی جنوب کشور می باشد که در صورت توسعه زیر ساخت ها و حل مشکلات موجود زمینه بر گزاری رقابتهای کشوری و بین المللی را داراست.
 
در این بازدید برتسطیح و گسترس پیست ،راه اندازی و تعمیر تله اسکی ،تعمیر و راه اندازی برف کوب و حل مشکلات آب ،گاز پیست اسکی کاکان تصمیمات لازم اتخاذ شد.
 
*******************

قضاوت کوبل داوری هندبال بانوان کهگیلویه وبویراحمد در کشور

قضاوت کوبل داوری هندبال بانوان کهگیلویه وبویراحمد در کشور

کوبل داوری هندبال بانوان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای هندبال نوجوانان منطقه 7 کشور قضاوت می کنند.

 
رقابتهای هندبال بانوان منطقه 7 کشور با حضور تیم های باشگاه ستارگان گچساران ،هیات هندبال هفشجان ،هیات هندبال فرخشهر ،هیات هندبال لالی ،هیات هندبال شوشتر به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد از 21 الی 23شهریورماه در حال برگزاریست.
 
در این رقابتها کوبل داوری هندبال بانوان استان کهگیلویه وبویراحمد متشکل از مریم اسکندری ،آزاده کزنلو ،طاهره محمد قاسمی و آمنه عابد کیش حضور دارند و خوشبختانه شاهد قضاوت های خوبی از تیم داوری هندبال بانوان استان بودیم.
 

*******************

رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

شش بازیکن و یک مربی استان به اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور دعوت شدند

شش بازیکن و یک مربی استان به اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور دعوت شدند

آویش رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد از دعوت شش بازیکن و یک مربی هندبال استان به اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور خبر داد.

 
علی ضامن آویش ،رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان از دعوت شش بازیکن و یک مربی هندبال استان به دومین اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور خبر داد.
 
آویش ،رئیس هیات هندبال کهگیلویه وبویراحمد افزود:دومین اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشور از 22 الی 30شهریورماه در تهران برگزار می شود.
 
رئیس هیات هندبال استان از دعوت شش بازیکن و یک مربی هندبال استان به این اردو خبر و اظهار داشت:بهشاد قائمی زاده ،یاسین رحیمی ،امیر عباس سلطانی ،ولی آلله آرش ،میلاد رضوانی پور و حسین شرافت بعنوان بازیکن و مهدی آزاد منجیری بعنوان مربی از سوی فدراسیون هندبال کشور به این اردو دعوت شدند.
 
آویش تصریح کرد :در این اردو 35 بازیکن از سراسر کشور حضور دارند و تیم ملی هندبال جوانان کشور خود را برای شرکت درهفدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا آماده می کند.
وی در پایان برای بازیکن دعوت شده به این اردو آرزوی موفقیت کرد.

*******************

در اولین بازی هفته ی پنجم لیگ برتر هندبال کشور:

شکست خانگی فراز بام خائیز دهدشت در خانه

شکست خانگی فراز بام خائیز دهدشت در خانه

تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت در اولین بازی هفته ی پنجم لیگ برتر هندبال مردان کشور مقابل تیم مس کرمان شکست خورد.

 
در این دیدار که با حضور گسترده تماشاگران خونگرم دهدشتی در سالن شهید باهنر این شهربرگزار شد ،تیم فراز بام خائیز دهدشت با نتیجه 26بر30 مقابل مس کرمان متحمل شکست شد.
 
 
در ادامه این مسابقات امروز پنج شنبه 21شهریورماه و در اصفهان فولاد مبارکه سپاهان و نفت و گاز گچساران رو درروی هم قرار خواهند گرفت. پرونده بازیهای هفته پنجم با انجام سه دیدار روز جمعه 22شهریورماه بسته خواهد شد که در حساسترین بازی هفته تیمهای نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و زاگرس تیمهای اول و دوم گروه الف در کازرون به مصاف هم میروند.
 
برنامه کامل هفته ی پنجم لیگ برتر هندبال مردان کشور :
چهارشنبه 98/6/20 ساعت 17
فراز بام خائیز دهدشت مس کرمان
پنجشنبه 98/6/21 ساعت 17
فولاد مبارکه سپاهان نفت و گاز گچساران
جمعه 98/6/22 ساعت 17
سربداران سبزوار ذوب آهن اصفهان
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون زاگرس اسلام آباد
زغال سنگ طبس ستارگان دشتستان
در گروه د وم این مسابقات تیم مس کرمان با 4بازی و کسب 8 امتیاز صدرنشین است و تیم های فولاد مبارکه سپاهان با 4 و فراز بام خائیز دهدشت با 3 امتیاز در مکانهای دوم و سوم گروه دوم رقابتهای لیگ برتر هندبال مردان کشور قرار دارند. نفت و گاز گچساران دیگر نماینده استان با 3 بازی و کسب 3 امتیاز در مکان چهارم این گروه قرار دارد.
 
*******************

دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

قضاوت داوران فوتبال ،فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشور

قضاوت داوران فوتبال ،فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشور

آشتیانی دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد از قضاوت داوران فوتبال و فوتسال و ناظرین استان در لیگ های کشوری خبر داد.

عبدالحسین آشتیانی ،دبیر هیات فوتبال استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،داوران فوتبال ،فوتسال و ناظرین استان در لیگ های مختلف کشوری قضاوت می کنند.
 
آشتیانی ،دبیر هیات فوتبال استان از قضاوت داور ملی فوتسال استان در لیگ برتر باشگاههای کشور خبر و افزود:مهدی صفایی داور ملی فوتسال استان در هفته 12 لیگ برتر فوتسال کشور بازی تیم های سوهان محمد سیما قم و آذرخش بندرعباس را قضاوت می کند.
 
این بازی روز جمعه 22شهریورماه از ساعت 18 در سالن شهید حیدریان شهر قم برگزار می شود و مهدی صفایی بعنوان داور دوم بهمراه مجید اکبری از تهران بعنوان داور ،فرزین صالح از کرج بعنوان داور سوم و علی حاتمی از مرکزی بعنوان وقت نگهدار این بازی را قضاوت می کنند. جواد فهیمی از تهران ناظر داوری این دیدار است.
 
دبیر هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد در ادامه از قضاوت داور ملی فوتبال استان در لیگ دسته یکم کشور خبر و افزود:دیدار حساس تیم های ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه را روح الله شریفی قضاوت می کند.
 
آشتیانی اظهار داشت :این بازی روز یک شنبه 24شهریورماه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود و روح الله شریفی بعنوان داور ، مرتضی هوشیار و ناصر رحیمی بعنوان کمک داور و وحید زمانی بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند.
 
این مقام مسئول در هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت و اعتماد کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور به داوران استان ،از انتخاب محمد راهی کمک داور ملی لیگ برتر فوتبال کشور بعنوان داور چهارم دیدار حساس تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتور سازی تبریز در شهر اصفهان و ورزشگاه فولاد شهر خبر و تصریح کرد: این بازی روز یکشنبه 24شهریورماه برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور، کوپال ناظمی از تهران بعنوان داور ،سعید علی نژاد یان و تورج عیوض محمدی بعنوان کمک داوران ،علی بای و سعادت وفا پیشه بعنوان دو کمک داور اضافی این بازی را قضاوت می کنند،ضمن اینکه خداداد افشاریان رئیس هیات فوتبال استان کهگیلویه وبویراحمد بعنوان ناظر داوری این بازی حساس انتخاب شده است.
 
عبدالحسین آشتیانی از انتخاب صفدر احمدی بعنوان ناظر داوری دیدار حساس و دربی دو تیم فارس در لیگ دسته یکم کشور خبر داد و اظهار داشت: دربی حساس تیم های قشقایی و فجر سپاسی شیراز روز یکشنبه 24شهریورماه در استادیوم حافظیه برگزار می شود و طبق ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور ،مهدی مرجان زاده بعنوان داور ،جعفر مهاجر و داریوش صابر مطلق بعنوان دو کمک داور و عباس مهدی زاده بعنوان داور چهارم این بازی را قضاوت می کنند و صفدر احمدی بعنوان ناظر داوری این بازی حساس را نظارت می کند.
 
دبیر هیات فوتبال استان در پایان برای تمام داوران و ناظرین فوتبال و فوتسال استان در این بازیها آرزوی موفقیت کرد.
 
*******************

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :

مربی و بازیکن فوتسال ناشنوایان استان به تیم ملی دعوت شدند

مربی و بازیکن فوتسال ناشنوایان استان به تیم ملی دعوت شدند

حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت مربی و بازیکن تیم فوتسال ناشنوایان استان به اردوی تیم ملی فوتسال کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت مربی و بازیکن تیم فوتسال ناشنوایان استان به اردوی تیم ملی فوتسال کشور خبر داد.
 
 
حاتمی ،مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان افزود:هفتمین اردوی آمادگی تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشور از روز جمعه 22شهریورماه در استان مازنداران و شهر بابلسر برگزار می شود.
 
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از دعوت سردار پاریاد بعنوان مربی و سید اسماعیل دژه بعنوان بازیکن در این اردو خبرو اظهار داشت: این اردو به منظور شرکت تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور در نهمین دوره بازیهای آسیایی ناشنوایان و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی فوتسال ناشنوایان جهان برپا می شود.
 
 
حاتمی تصریح کرد: رقابت های فوتسال ناشنوایان آسیا در کشور هنگ کنگ و مسابقات فوتسال قهرمانی جهان در کشور سوئیس برگزار می شود.
 
 
مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد :اردوی تیم ملی فوتسال ناشنوایان کشور از 22 الی 28شهریورماه به میزبانی استان مازندران و شهر بابلسر در اردوگاه شهید عظیمی برگزار می شود.
 
*******************
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.