گروه: اخبار استان خبر: 137041 / تاریخ انتشار : 1398/6/22 ساعت : 17:00
گزارش میدانی؛

خیابانی که در زمستان گِل و در تابستان خاک بر سر ساکنین می ریزد+تصاویر و فیلم

یکی از این مناطق که به نظر می رسد زیر سازی اولیه انجام شده اما آسفالت نشده است، در ابتدای خیابان پارک جنگلی و در نزدیکی اداره کار بوده که هنوز بخشی از آن به حالت اولیه رها شده و آسفالت نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یکی از موضوعاتی که باید در شهرها مورد توجه قرار گیرد، توسعه و تکمیل زیر ساخت ها بوده، یکی از این موارد آسفالت خیابان ها است که باید پیگیری و  مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

در این خصوص در شهر یاسوج از ماه های گذشته تاکنون بخش های مختلفی از شهر آسفالت شده است، با این وجود مناطقی از شهر وجود دارد هنوز خاکی هستند یا زیر سازی های اولیه که انجام شده در انتظار آسفالت است.

 

یکی از این مناطق که به نظر می رسد  زیر سازی اولیه انجام شده اما آسفالت نشده است، در ابتدای خیابان پارک جنگلی و در نزدیکی اداره کار بوده که هنوز بخشی از آن به حالت اولیه رها شده و آسفالت نشده است.

 

در همین خصوص یکی از ساکنان در رابطه با مشکلات این خیابان بیان کرد: این جاده را مسئولان در مواردی زیر سازی کرده اما هنوز آسفالت نشده است و این خیابان مشکلات دیگر از قبیل جدول کشی، عدم حمل زباله، و حضور سگ های ولگرد در شب ها دارد که سبب اذیت و آزار ساکنان شده است.

 

از دیگر ساکنان بیان کرد: قریب به 15 سال است که در این مکان در حال زندگی هستیم، و مشکل جاده خاکی این منطقه از شهر پیگیری نشده است، از طرفی نبود جدول کشی و عدم جا به جایی زباله ها سبب ایجاد مشکلاتی برای ساکنان می شود.

 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.