گروه: اخبار استان خبر: 137035 / تاریخ انتشار : 1398/6/23 ساعت : 08:10
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

انتقاد پروانه معصومی از اظهار نظر نسنجیده سلبریتی ها در ماجرای دختر آبی

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: اظهارنظر نسنجیده سلبریتی ها در فضای مجازی باعث ارائه اطلاعات غلط به مخاطبین و جامعه هدف می شود و بخشی از کشور را دچار مشکلاتی می کند و باید با این مسائل برخورد شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در طی چند روز گذشته خبرخودسوزی دختری  به نام سحر خدایاری در خروجی و تیتر اول خبری رسانه ها شنیده شد، دختری که یکی از دلایل خودکشی آن مرحومه به گفته پدر او مشکلات روحی و روانی بوده است.

 

این موضوع بهانه ای برای موج سواری رسانه های بیگانه در راس آنها بی بی سی فارسی و بسیاری از رسانه های داخلی و حتی سیاسیون و نماینده های مجلس شد، افرادی که بدون آگاهی از حقیقت خودکشی این فرد را به دورغ به نرفتن او به ورزشگاه اعلام کردند و هر یک به نوبه خود و در جایگاه خود سبب تشویش اذهان عمومی شدند.

 

در این ماجرا برخی از سلبریتی ها که همیشه به دنبال مشهور شدن و دیده شدن هستند به شایعات دامن زده و به نوبه خود بر طبل شایعات کوبیدند و بسیاری از کسانی که دنبال رو آنها بودند اذهان آنها را مشوش و تبدیل به عاملی برای موضوع گیری در برابر نظام کردند.

 

اظهارات خلاف واقع و بدون حقیقت بسیاری از سلبریتی ها سبب شد که بسیاری از فعالان رسانه ای و حتی رسانه های خبری در سراسر کشور به دنبال حقیقت باشند.

 

در همین خصوص پروانه معصومی از بازیگران سینما و تلوزیون در گفت و گو با صبح زاگرس در رابطه با اظهارات سلبریتی ها در خصوص پرونده سحر خدایاری ( دختر آبی )گفت: در هر موضوعی اگر اظهارنظری بدون آگاهی و دانش توسط هر فردی از جمله سلبریتی ها انجام شود درست نبوده و اشتباه است.

 

وی افزود: اظهارنظر نسنجیده سلبریتی ها در فضای مجازی باعث ارائه اطلاعات غلط به مخاطبین و جامعه هدف می شود و بخشی از کشور را دچار مشکلاتی می کند و باید با این مسائل برخورد شود.

 

انتهای پیام/

 


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.