گروه: اخبار استان خبر: 137022 / تاریخ انتشار : 1398/6/22 ساعت : 10:13

مهاجم بلژیکی نراتزوری از ترک انگلستان و بازی در ایتالیا، خوشحال است

لوکاکو: دیگر نمی‌خواستم در انگلستان بمانم؛ اینتر همان تیمی است که نیاز داشتم؛

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روملو لوکاکو در مصاحبه مفصلی اعلام کرد انتقال به اینتر، بهترین تصمیم برای او بوده است. لوکاکو ضمناً فاش کرد که به دلیل مشکلات دستگاه گوارش، اضافه وزن پیدا کرده و حالا شرایط او بهتر از قبل است.

لوکاکو در مصاحبه ای با ESPN گفت:

اینتر همان تیمی است که نیاز داشتم؛ بهترین لحظه برای ترک انگلستان بود؛ دیگر نمی خواستم در این کشور بمانم. بازیکنانی که در اینتر هستند، یک گروه خاص را تشکیل داده اند و توسط یک رهبر مناسب (کونته) هدایت می شوند تا همه ما به مقصد مناسبی برسیم. اینتر، باشگاهی جاه طلب و بلندپرواز است. این باشگاه می خواهد به جایی که به آن تعلق دارد، برگردد. می خواهم به اینتر کمک کنم و فکر می کنم انتقالم به اینجا، تصمیم درستی بود.

کونته؟ او در تمرینات مثل بازیکنان رفتار می کند و دقیقا شبیه بازیکنی است که گویا تازه به اینتر پیوسته است. در عین حال این حس را به شما منتقل می کند که سال ها اینجا بوده است. این نکته عجیبی به نظر می رسد. به محض ورودم به اینتر، آنها مرا در آغوش گرفتند؛ مثل این بود که ماه ها عضو این تیم بوده ام. برای من بسیار مهم است که خودم را به هم تیمی هایم معرفی کنم تا مرا به خوبی بشناسند. اینکه چه توپی را در چه منطقه ای می خواهم؛ جلوی خط دفاعی، پشت خط دفاعی و ... .

باید زبان ایتالیایی را به طور دقیق یاد بگیرم چون هر زبانی جزئیات خاص خود را دارد. در زبان های مختلف برخی کلمات وجود دارند که هیچ جایگزینی برای آنها پیدا نمی شود. اینتر در حال یادگیری است و در مسیر صحیحی قرار داریم. می خواهیم تیمی باشیم که هر حریفی از تقابل با ما، به یک نبرد فکر کند. اگر بازی های تیم کونته را تجزیه و تحلیل کنید، متوجه می شوید که در هر مسابقه، بازیکنان زیادی تاثیرگذار هستند. توپ در هر منطقه ای از زمین که باشد، نوع خاصی از حرکات تیمی را انجام می دهیم. من و لائوتارو مارتینز درک متقابلی از یکدیگر داریم؛ هر کدام از ما به خوبی می دانیم که باید چه حرکتی انجام بدهیم. 

اخیرا انتقادات زیادی نسبت به اضافه وزن روملو لوکاکو مطرح می شود. او پس از انتقال به اینتر، تحت درمان یک متخصص تغذیه قرار گرفت. وی در این مورد افزود:

به طور طبیعی، سیستم هضم (دستگاه گوارش) بسیار خوبی دارم و هر چیزی را خیلی سریع هضم می کنم. همیشه در طول زندگی ام همین طور بوده است اما متخصص به من گفت عملکرد نرمال دستگاه گوارشم متوقف شده بود. (دچار مشکل شده بود.) اکنون خوب هستم و بدنم در وضعیت مناسبی قرار دارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.