گروه: اخبار استان خبر: 136980 / تاریخ انتشار : 1398/6/21 ساعت : 19:11
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

اظهارات جنجالی رئیس سابق آبفای شهری بویراحمد/چرا حتما هم طایفه ای نماینده بویراحمد باید رئیس شود؟

قلندری گفت: اگر آقای زارعی نبود چرا فردی از یک طایفه دیگر و کسی که در این شهر حق شهروندی داشته و افراد توانمندی در اداره آب و فاضلاب شهری حضور دارند، جایگزین من نشد و حتما شخصی از طایفه متعلق به نماینده بویراحمد انتخاب شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز خبری مبنی بر تغییر در اداره آبفای شهری شهرستان بویراحمد در رسانه ها منتشر شد.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس ضمن تایید این خبر گفت: اگر به دلیل برخورد با یک کار خلاف و یا اعمال قانون در منزل کسی را زده ایم عذرخواهی می کنیم چون اعمال قانون کرده ایم و این صندلی هم ارث و میراث بنده نبوده است.

 

قلندری در خصوص مقصد بعدی خود گفت: بنده کارمند آب و فاضلاب شهری هستم البته اگر نزدیکان و هم طایفه ای های نماینده بویراحمد اجازه دهند.

 

وی در خصوص نقش نماینده بویراحمد و دنا در این تغییر گفت: اگر آقای زارعی نبود چرا فردی از یک طایفه دیگر و کسی که در این شهر حق شهروندی داشته و افراد توانمندی در اداره آب و فاضلاب شهری حضور دارند، جایگزین من نشد و حتما شخصی از طایفه متعلق به نماینده بویراحمد انتخاب شود.

 

گفتنی است حسین کرمی جایگزین قاسم قلندری در آب و فاضلاب شهری شهرستان بویراحمد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ع
1398/6/22 - 17:07
خجالت بکش واقعا. زارعی بزرگت کرد خودت هم می دونی که لیاقت کارشناسی هم نداشتی. دست زارعی واقعا نمک نداره. وانگهی مگه قرارست که هر کسی هم طایفه ای نماینده هست سرجاش تکان نخوره. دست بردارید
rateup 2
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.